Rosamund Pike i Matthew Rhys w rodzinnym thrillerze. Co wiemy o "Hallow Road"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rosamund+Pike+i+Matthew+Rhys+w+rodzinnym+thrillerze.+Co+wiemy+o+%22Hallow+Road%22-152879
Rosamund Pike i Matthew Rhys w rodzinnym thrillerze. Co wiemy o "Hallow Road"?
źródło: Getty Images
autor: Marc Piasecki
Rosamund Pike i Matthew Rhys zagrają w thrillerze psychologicznym "Hallow Road". Film na podstawie scenariusza Williama Gilliesa wyreżyseruje Babak Anvari

Co wiemy o "Hallow Road"?


Bohaterami "Hallow Road" są rodzice, którzy zaczynają desperacki wyścig z czasem, by wyciągnąć z kłopotów swoją córkę. Dziewczyna uczestniczyła w tragicznym wypadku samochodowym. Dzwoni do nich w środku nocy, by poprosić o pomoc.

Bardzo cenię sobie możliwość współpracy z Rosamund i Matthew, dwójką ogromnie utalentowanych aktorów, których od dawna podziwiam, nad "Hallow Road". Wierzę, że wspólnie uda nam się stworzyć coś emocjonalnie intensywnego i naładowanego niesamowitą grozą, która może stać się udziałem każdej rodziny. Nie mogę się doczekać, aż razem z tym genialnym zespołem zrealizuję wspaniały scenariusz Willa – powiedział reżyser w oświadczeniu dla Deadline. 

Ostatnie projekty Rosamund Pike


Rosamund Pike mogliśmy ostatnio oglądać w drugim sezonie serialu "Koło czasu", w którym wciela się w Moiraine Damodred, jedną z najpotężniejszych kobiet Mocy. Wkrótce na ekrany kin trafi komediodramat "Saltburn" w reżyserii Emerald Fennell

Zobacz zwiastun "Przypadkowego przechodnia", ostatniego filmu Babaka Anvariego


Aktualnie filmografię Babaka Anvariego zamyka thriller "Przypadkowy przechodzień", w którym główne role zagrali George MacKay, Kelly Macdonald i Hugh Bonneville. Film trafił na Netflix w sierpniu 2022 roku. Zobaczcie zwiastun: Zbuntowany młody graficiarz bierze na cel mury domów bogatej londyńskiej elity. Tak odkrywa mroczny sekret znanego sędziego, przez który on sam i jego najbliżsi znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones