To nie iluzja. Z "Koła czasu" i "Saltburn" do "Iluzji 3"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rosamund+Pike+%28%22Ko%C5%82o+czasu%22%2C+%22Saltbur%22%29+w+obsadzie+filmu+%22Iluzja+3%22-155353
To nie iluzja. Z "Koła czasu" i "Saltburn" do "Iluzji 3"
źródło: Getty Images
autor: Marc Piasecki
Cały czas powiększa się obsada filmu "Now You See Me 3", czyli trzeciej odsłony cyklu thrillerów "Iluzja". Najnowszym nabytkiem jest znana z produkcji Amazonu "Koło czasu" i "Saltburn" Rosamund Pike.

Czterej Jeźdźcy powracająPike jest jedną z nowych członków obsady cyklu. Wcześniej angaż otrzymali: Justice Smith, Dominic Sessa i Ariana Greenblatt. Powrócą także starzy znajomi: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco i Morgan Freeman.

Szczegóły fabuły filmu nie są na razie znane. Nie wiemy więc również nic na temat tego, w kogo wcieli się Rosamund Pike.


Pierwsza "Iluzja" była historią grupy utalentowanych iluzjonistów, którzy zostali zrekrutowani przez tajemniczą organizację OKO. Tak rodzi się grupa Czterej Jeźdźcy, która zadziwi świat brawurowym skokiem, kiedy to w czasie pokazu na żywo okradną konta skorumpowanych biznesmenów z banku położonego daleko od miejsca show i pieniądze przeleją na konta widowni.

"Iluzja" okazała się niespodziewanie hitem kasowym i tak narodziła się cała seria. Za reżyserię trzeciej części odpowiada Ruben Fleischer ("Venom").

Zwiastun filmu "Iluzja 2"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones