Ruszają zdjęcia do "Superman: Legacy". Jest nowy tytuł i nowy kostium

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+zdj%C4%99cia+do+%22Superman%3A+Legacy%22.+Jest+nowy+tytu%C5%82+i+nowy+kostium+w+komiksowym+widowisku+DC-154376
Ruszają zdjęcia do "Superman: Legacy". Jest nowy tytuł i nowy kostium
źródło: Materiały prasowe
Komiksowe superwidowisko z nowego uniwersum DC, czyli "Superman: Legacy" zmienia tytuł. A przy okazji twórcy odkrywają przed nami nowy symbol nadziei z kostiumu Człowieka ze Stali

"Superman: Legacy, czyli po prostu "Superman""Superman" - oto nowy tytuł filmu Jamesa Gunna, którego premierę zapowiedziano na 11 czerwca 2025 roku i do którego zdjęcia właśnie się rozpoczęły. Na nowym kostiumie widzimy z kolei płatki śniegu. Czy oznacza to, że Człowieka ze Stali zobaczymy w akcji w "zimowych" okolicznościach przyrody?


"Superman: Legacy" - pierwszy film nowego uniwersum DC"Superman: Legacyjest pierwszym filmem (ale nie pierwszą produkcją w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.


W obsadzie są David Corenswet (Superman), Nicholas Hoult (Lex Luthor), Terence Rosemore (Otis), Milly Alcock (Supergirl), Isabela Merced (Hawkgirl), Nathan Fillion (Green Lantern) i Rachel Brosnahan (Lois Lane).

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - zobacz zwiastunOstatnią filmową wersją Supermana był ten grany przez Henry'ego Cavilla. Zaś ostatnim filmem, w którym go widzieliśmy była "Liga sprawiedliwości Zacka Snydera". Oto jej zwiastun:
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones