Sean Penn żąda, by cała ekipa "Gaslit" zaszczepiła się

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sean+Penn+%C5%BC%C4%85da%2C+by+ca%C5%82a+ekipa+%22Gaslit%22+zaszczepi%C5%82a+si%C4%99-143251
Sean Penn żąda, by cała ekipa "Gaslit" zaszczepiła się
źródło: Getty Images
autor: Anadolu Agency
Sean Penn postawił ultimatum, które głośnym echem odbija się w całym Hollywood. Aktor odmówił bowiem powrotu na plan serialu "Gaslit". Twierdzi, że pojawi się dopiero po tym, jak cała ekipa zaszczepi się przeciwko COVID-19.

Penn przerwał pracę nad "Gaslit" w związku z podróżą do Cannes, gdzie pokazywany był jego najnowszy film "Flag Day". Po powrocie zastał kraj, w którym liczba zachorowań na COVID-19 dramatycznie wzrasta w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wariantu delta.

Penn twierdzi, że w celu zabezpieczenia osób pracujących przy produkcjach filmowych i serialowych Hollywood powinno przyjąć szczepienia przeciwko COVID-19 jako obowiązkowe. Miał również powiedzieć producentom serialu, że jest w stanie dzięki swojej organizacji CORE zorganizować akcję szczepień bez dodatkowych opłat.

Fabuła "Gaslit" jest inspirowana podcastem "Slow Burn", w którym odkrywano zapomniane fakty i przybliżano sylwetki mniej znanych "bohaterów" afery Watergate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones