Serial "Unforgettable" zostanie wskrzeszony?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Unforgettable%22+zostanie+wskrzeszony-86359
Według nieoficjalnych informacji koniec serialu "Unforgettable: Zapisane w pamięci" został obwieszczony przedwcześnie. Stacja CBS co prawda zdecydowała się skasować program po pierwszym sezonie, jednak teraz prowadzi rozmowy w sprawie jego powrotu na antenę.

"Unforgettable" powróciłoby do ramówki CBS ale nie w czasie najważniejszego dla stacji sezonu jesienno-wiosennego, a latem przyszłego roku. Według Deadline drugi sezon liczyłby 13 odcinków.

Carrie Wells (Poppy Montgomery) to enigmatyczna była detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięci zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas przesłuchania w sprawie o zabójstwo sąsiadki stawia na jej drodze byłego chłopaka i partnera, detektywa Ala Burnsa (Dylan Walsh). Carrie stwierdza, że powrót do pracy po przerwie może być słusznym posunięciem. Pomimo mieszanych uczuć wobec Ala, decyduje się na stałe dołączyć do jego ekipy jako detektyw ds. zabójstw. Robi to głównie po to, by rozwiązać sprawę tajemniczego morderstwa siostry. Wszystko, czego potrzebuje do tego, to pamięć.