WIDEO: Poznajcie bohaterkę "Unforgettable", serialu AXN

https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Poznajcie+bohaterk%C4%99+%22Unforgettable%22%2C+serialu+AXN-85659
W każdą środę na antenie AXN możecie oglądać serial "Unforgettable: Zapisane w pamięci". Jego bohaterką jest Carrie Wells. Więcej o niej dowiecie się z materiału wideo z grającą Carrie Poppy Montgomery.


Carrie Wells to enigmatyczna była detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięci zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas przesłuchania w sprawie o zabójstwo sąsiadki stawia na jej drodze byłego chłopaka i partnera, detektywa Ala Burnsa (Dylan Walsh). Carrie stwierdza, że powrót do pracy po przerwie może być słusznym posunięciem. Pomimo mieszanych uczuć wobec Ala, decyduje się na stałe dołączyć do jego ekipy jako detektyw ds. zabójstw. Robi to głównie po to, by rozwiązać sprawę tajemniczego morderstwa siostry. Wszystko, czego potrzebuje do tego, to pamięć.

Pozostali członkowie zespołu to: detektyw Mike Costello (Michael Gaston) - prawa ręka Ala, najmłodszy w zespole detektyw Roe Saunders (Kevin Rankin) oraz detektyw Nina Inara (Daya Vaidya) - bezczelna i cwana policjantka.

Emisja: w każdą środę o 22:00 w AXN.
Informacja sponsorowana