Szok! Kevin Costner traci rolę, która dała mu Złoty Glob. Co się stało?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Yellowstone%22+w+obecnej+formie+dobiega+ko%C5%84ca.+Powodem+Kevin+Costner.+Zast%C4%85pi+go+Matthew+McConaughey-149458
Szok! Kevin Costner traci rolę, która dała mu Złoty Glob. Co się stało?
Jeden z największych telewizyjnych przebojów ostatnich lat serial "Yellowstone" dobiega końca. Jego twórca, Taylor Sheridan, już ma plan na kontynuację sagi o rodzinie Duttonów.

Dlaczego "Yellowstone" zostaje skasowany?Jak podaje portal Deadline, kasacja "Yellowstone" spowodowana jest gwiazdorzeniem Kevina Costnera. Aktor, który wciela się w serialu w głowę rodu Duttonów, zgodził na udział w projekcie, ponieważ zagwarantowano mu maksymalnie 65 dni na planie.

Jednak przy pracy nad pierwszą partią odcinków piątego sezonu chciał już być na planie przez 50 dni, zaś przy ostatnich zaledwie tydzień. Jednym z powodów tego może być jego własny projekt, westernowy serial "Horizon", który reżyseruje i w którym występuje.

Zachowanie Costnera stało się źródłem frustracji Sheridana. Doprowadziło również do upadku morale reszty obsady. Twórca "Yellowstone" i szefowie Paramount Global oraz Paramount Network zdecydowali, że sytuacja jest bez wyjścia i pozostało im zakończyć serial.


Matthew McConaughey uratuje sagę rodu DuttonówKoniec serialu "Yellowstone" nie oznacza jednak końca historii bohaterów, których w nim poznaliśmy. Taylor Sheridan i Paramount Network już pracują nad nowym serialem o Duttonach. Jego szczegóły nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że gwiazdą nowego projektu został Matthew McConaughey. Będzie to jego pierwsza ważna rola serialowa od prawie dekady (i "Detektywa").

Samo serialowe uniwersum "Yellowstone" też jest niezagrożone. Właśnie trwa emisja prequelu "1923" z udziałem takich gwiazd jak Harrison Ford i Helen Mirren. W przygotowaniu są dwa kolejne spin-offy opowiadające o latach 40. i 60. XX wieku. Aktualnie trwają zdjęcia do serialu "Bass Reeves" z Davidem Oyelowo, którego akcja będzie się rozgrywać mniej więcej w tym samym czasie, co "1883". Ma też powstać serial "6666", który skupi się na znanym z "Yellowstone" ranczu Four Sixes.

Zwiastun serialu "Yellowstone"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones