Jon Hamm w nowym serialu Taylora Sheridana. Zdjęcia do "Landman" już trwają

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jon+Hamm+w+nowym+serialu+Taylora+Sheridana.+Zdj%C4%99cia+do+%22Landman%22+ju%C5%BC+trwaj%C4%85-154145
Jon Hamm w nowym serialu Taylora Sheridana. Zdjęcia do "Landman" już trwają
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Jon Hamm dołączył do obsady "Landman", nowego serialu Taylora Sheridana. Będzie partnerował m.in. Billy'emu Bobowi Thorntonowi i Demi Moore.

Co wiemy o serialu "Landman"?


"Landman" powstaje dla platformy Paramount+. Taylor Sheridan współpracuje nad nim z Christianem Wallace'em. Kanwą scenariusza jest 11-odcinkowy podcast "Boomtown", który opowiada o wzlotach i upadkach teksańskich biznesmenów, którzy dorobili się fortuny na wydobyciu ropy naftowej.

Jon Hamm zagra Monty'ego Millera, jednego z największych wydobywców ropy w Teksasie i dobrego znajomego Tommy'ego Norrisa (Billy Bob Thornton). W serialu wystąpią też Demi Moore, Ali Larter (seria "Oszukać przeznaczenie"), Michelle Randolph ("1923"), Jacob Lofland ("Więzień labiryntu: Próby ognia"), Kayla Wallace ("Głos serca"), James Jordan ("Yellowstone"), Mark Collie ("Nashville") i Paulina Chávez ("Przeznaczenie: Saga Winx").

Zdjęcia powstają w miejscowości Forth Worth w Teksasie.

Najważniejsze role Jona Hamma


Jon Hamm najlepiej znany jest z roli Dona Drapera w serialu "Mad Men". W jego CV znajdziemy też takie tytuły jak "Miasto złodziei", "Sucker Punch", "Baby Driver", "Źle się dzieje w El Royale", "Richard Jewell" czy "Top Gun: Maverick". Mogliśmy też zobaczyć go w takich serialach jak "Zapiski młodego lekarza", "Czarne lustro", "Dobry omen", a ostatnio "Fargo".

Zobacz zwiastun piątego sezonu "Fargo"


Piąty sezon antologii "Fargo" trafił na ekrany w listopadzie 2023 roku. Poza Jonem Hammem mogliśmy w nim zobaczyć m.in. Jasona Schwartzmana i Jennifer Jason Leigh. Zobaczcie zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones