"Yellowstone". Kevin Costner ogłosił, czy wróci do serialu. To zamyka sprawę

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Yellowstone%22.+Kevin+Costner+og%C5%82osi%C5%82%2C+czy+wr%C3%B3ci+do+serialu.+To+zamyka+spraw%C4%99-156170
"Yellowstone". Kevin Costner ogłosił, czy wróci do serialu. To zamyka sprawę
W czwartek Paramount ogłosił, że serial "Yellowstone" powróci z drugą częścią piątego sezonu 10 listopada. Niedługo potem Kevin Costner opublikował post w mediach społecznościowych, w którym podaje swoją ostateczną decyzję dotyczącą możliwego powrotu do serialu.

"Kocham ten serial i wiem, że i wy go kochacie". Czy Kevin Costner powróci jako John Dutton?Serial "Yellowstone" to jedna z najbardziej popularnych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Opowiada o rodzinie ranczerów, której przewodzi John Dutton. Staje on do walki z deweloperami i politykami w obronie swojego rancza. Na drodze stają też mieszkańcy rezerwatu i inni wrogowie, którzy chcą kontrolować jego ziemię.

"Yellowstone" okazał się wielkim hitem i otworzył wrota do całego serialowego uniwersum. Był to również wielki aktorski powrót Kevina Costnera, który za rolę Johna Duttona otrzymał Złoty Glob. Niestety na planie serialu rosło napięcie pomiędzy aktorem a twórcą serialu Taylorem Sheridanem. Costnerowi nie podobał się podział piątego serialu na dwie części, kwestionował harmonogram zdjęć i inne decyzje kreatywne. Miał też inny priorytet - dzieło swojego życia, czyli western "Horyzont", którego dwie części zamierzał realizować równolegle do prac nad serialem.

Zwiastun serialu "Yellowstone"
W efekcie w lutym 2023 roku padła szokująca informacja o tym, że Kevin Costner odchodzi z serialu po pierwszej połowie piątego sezonu, choć pierwotny plan zakładał jego obecność także w szóstym i siódmym sezonie. Od tamtej pory trwały spekulacje na temat ewentualnego powrotu gwiazdora, choć jednocześnie pojawiały się informacje o końcu serialu i planach na serialowy sequel.

Atmosferę podgrzewał też sam Costner, który jeszcze nie tak dawno temu sugerował, że może do "Yellowstone" wrócić. Teraz nie pozostawił fanom żadnych złudzeń. Oficjalnie ogłosił, że jego historia z "Yellowstone" definitywnie dobiegła końca.

Post aktora na ten temat znajdziecie poniżej:


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones