Serialowy "Władca Pierścieni": 23 plakaty i 23 bohaterów

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+%22W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%22%3A+23+plakaty+i+23+bohater%C3%B3w-145376
Serialowy "Władca Pierścieni": 23 plakaty i 23 bohaterów
Był klip wideo z zapowiedzią tytułu, a dziś dostaliśmy serię teaserowych plakatów serialowej superprodukcji Amazonu "The Lord of the Rings: The Rings of Power". Jest ich aż 23 i znajdziecie je poniżej. Jak Wam się podobają? Twórcy "The Lord of the Rings: The Rings of Power" wyjaśniają tytułDo tej pory fani zastanawiali się, dlaczego serial nosi tytuł "The Lord of the Rings", skoro nie jest to ekranizacja trylogii "Władca Pierścieni", lecz opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce kilka tysięcy lat wcześniej. Teraz poznaliśmy na nie odpowiedź.

Jak mówią twórcy: Wyobrażamy sobie, że mógłby to być tytuł na grzbiecie książki stojącej na bibliotecznej półce obok Tolkiena. "Pierścienie Władzy" łączą w sobie wszystkie najważniejsze historie z Drugiej Ery Słońca Śródziemia: wykucie pierścieni, narodziny potęgi Saurona, epickie dzieje Númenoru oraz losy ostatniego sojuszu elfów i ludzi. Do tej pory widzowie mieli okazję poznać historię Jedynego Pierścienia. Ale zanim był jeden, było ich wiele... i cieszymy się, że możemy podzielić się ze wszystkimi epicką historią ich wszystkich.


O czym opowie serial "The Lord of the Rings: The Rings of Power"?Szczegóły serialu nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że jego akcja rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Słońca. W tym czasie Sauron (ukrywający swoją prawdziwą tożsamość) jako Annatar uwiódł mądrością i hojnością władcę elfów z Eregionu, Celebrimbora. Wspólnie skonstruowali wiele cudów, w tym właśnie Pierścienie Władzy. Później Sauron wykuł w mrocznej kryjówce Jedyny Pierścień. Gdy elfy się o tym dowiedziały, wybuchła wojna. Zakończyłaby się całkowitą klęską wrogów Saurona, gdyby nie nagłe pojawienie się wojsk Numenoru, zamorskiego królestwa ludzi, najpotężniejszego w dziejach tej rasy.

W serialu zobaczymy bohaterów doskonale znanych fanom prozy Tolkiena, jak również nowych, stworzonych specjalnie na potrzeby tego projektu. Za kształt fabuły odpowiadają showrunnerzy J.D. Payne i Patrick McKay.

"The Lord of the Rings: The Rings of Power" zadebiutuje na platformie Prime 2 września.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2022. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones