"Władca pierścieni: Pierścienie władzy" traci swoją gwiazdę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22W%C5%82adca+pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+w%C5%82adzy%22+traci+swoj%C4%85+gwiazd%C4%99-155893
"Władca pierścieni: Pierścienie władzy" traci swoją gwiazdę
Nazanin Boniadi, irańska aktorka, która wcielała się w uzdrowicielkę w serialu "Władca pierścieni: Pierścienie władzy", ogłosiła, że nie powróci w 2. sezonie. Gwiazda wydała w tej sprawie oświadczenie na Instagramie.

"Władca pierścieni: Pierścienie władzy" – sezon 2. bez Nazanin Boniadi


We wpisie na Instagramie Boniadi podała, że podjęła decyzję o wycofaniu się z kontynuacji serialu i zapewniła, że nie ma to żadnego związku z jej aktywizmem i działaniami m.in. na rzecz #WomanLifeFreedom.
Podjęłam decyzję, że nie powrócę w drugim sezonie "Pierścieni władzy". Nie miało to związku z moim aktywizmem. 

W swojej karierze najbardziej cenię: szczerość, empatię i uczciwość. Moja bohaterka, Bronwyn, jest oddana tym samym ideałom w dążeniu do tego, by świat był bardziej sprawiedliwym miejscem, dlatego tak głęboko się z nią związałam.

Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się z Wami swoimi najnowszymi projektami.

Nazanin Boniadi jako uzdrowicielka Bronwyn
Twórcy "Pierścieni władzy" nie zdecydowali się na zatrudnienie innej aktorki na zastępstwo Nazanin Boniadi. Wygląda więc na to, że Bronwyn po prostu nie pojawi się w nowych odcinkach. Co z pewnością będzie wymagało jakiegoś wyjaśnienia w fabule, ponieważ jej postać jest matką bohatera Tyroe'a Muhafidina i ukochaną elfa Ismaela Cruza Cordovy – i obaj powrócą na ekranie. 

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" – zobacz pierwszy zwiastun drugiego sezonu

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" – co nas czeka w drugim sezonie?W 2. sezonie "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" powraca Sauron. Wypędzony przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, wschodzący Mroczny Władca musi polegać na swojej przebiegłości, aby odbudować swoją siłę i móc nadzorować tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które umożliwią mu zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia.

W nowym sezonie nawet niewinne postacie z sezonu 1. pogrążają się w narastającej ciemności, która rzuca wyzwanie w znalezieniu swojego miejsce w świecie, który coraz bardziej jest na krawędzi katastrofy. Gdy przyjaźnie są wystawiane na próbę, a królestwa zaczynają się rozpadać, elfy i krasnoludy, orkowie i ludzie, czarodzieje i Harfootowie... łączą siły i dzielnie walczą, aby zachować to, co dla nich najważniejsze... siebie nawzajem.
Premiera 2. sezonu planowana jest na 29 sierpnia tego roku. 

Rozmawiamy o dwóch pierwszych odcinkach serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones