Spinoff "LEGO® PRZYGODY" wcześniej niż sequel

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spinoff+%22LEGO%C2%AE+PRZYGODY%22+wcze%C5%9Bniej+ni%C5%BC+sequel-105065
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Warner Bros. po niesamowitym sukcesie kasowym animacji "LEGO® PRZYGODA" postanowił wokół filmu stworzyć całą kinową markę. W maju 2017 roku do kin trafi kontynuacja, którą wyreżyseruje Chris McKay. Oprócz tego w planach studia jest spin-off "Ninjago". Teraz studio ogłosiło, kiedy film trafi do kin.Okazuje się, że spin-off zobaczymy wcześniej niż sequel. "Ninjago" trafi bowiem do kin we wrześniu 2016 roku. Obraz będzie kinowym debiutem Charliego Beana. Do tej pory pracował on przy serialach animowanych. Pisał scenariusze do "Laboratorium Dextera", zrealizował też "Tron: Rebelia".

"Ninjago" inspirowane będzie serią zabawek Lego. Tytułowe zabawki to czworo dzielnych wojowników ninja. Młodzi i pełni optymizmu są przekonani, że poradzą sobie w walce ze złowrogimi wężami. Czy niedoświadczonym wojownikom Spinjitzu uda się jednak powstrzymać siły ciemności?

Zabawki doczekały się już serialu "Ninjago". Obraz kinowy ma jednak być zupełnie nową fabułą, nie związaną z tym, co widzieliśmy na małym ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones