Spoty Super Bowl 2023: "Strażnicy Galaktyki", "Indiana Jones", "Fast X"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spoty+Super+Bowl+2023%3A+%22Stra%C5%BCnicy+Galaktyki%22%2C+%22Indiana+Jones%22%2C+%22Fast+X%22-149552
Spoty Super Bowl 2023: "Strażnicy Galaktyki", "Indiana Jones", "Fast X"
W nocy polskiego czasu w Stanach Zjednoczonych odbywała się transmisja z finału NFL. W czasie Super Bowl każda 30-sekundowa reklama kosztuje 7 milionów dolarów. Mimo to niektóre z wytwórni filmowych nie poskąpiły kasy, by pochwalić się swoimi najważniejszymi tytułami nadchodzących miesięcy.

Poniżej znajdziecie zwiastuny i spoty, które zadebiutowały w czasie transmisji meczu Philadelphia Eagles - Kansas City Chiefs zakończonego wynikiem 35:38.

"Strażnicy Galaktyki: Volume 3" - nowy zwiastun
"Szybcy i wściekli 10" - nowy spotW piątek premierę miał zwiastun widowiska "Szybcy i wściekli 10". W czasie Super Bowl dodatkowo zaprezentowany nowy spot.


"Flash" - nowy spotNa kilka godzin przed rozpoczęciem finału NFL do sieci trafił pierwszy zwiastun komiksowego widowiska "Flash". W czasie transmisji zadebiutował z kolei spot


"Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" - nowy spot
"Transformers: Przebudzenie bestii" - nowy spot
"Super Mario Bros. Film" - nowy spot
"Creed III" - nowy spot
"Air" - nowy spot


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones