Steven Spielberg wraca do UFO! To będzie jego kolejny film

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Steven+Spielberg+wraca+do+UFO+To+b%C4%99dzie+jego+kolejny+film+%E2%80%93+Filmweb-155110
Steven Spielberg wraca do UFO! To będzie jego kolejny film
źródło: Getty Images
autor: Michael Blackshire
Ile to już lat minęło, odkąd Steven Spielberg nakręcił swój ostatni film o przybyszach z kosmosu? Jeśli liczyć od "Wojny światów", to bardzo dużo! Ale twórca "Bliskich spotkań trzeciego stopnia" i "E.T." postanowił wrócić do jednego ze swoich ulubionych tematów. 

Artykuł na Variety podaje, że Spielberg prawdopodobnie "zrealizuje swój kolejny projekt jako film o UFO oparty na własnym, oryginalnym pomyśle". Scenariusz ma podobno napisać David Koepp, autor fabuły m.in. "Parku Jurajskiego".

 
"E.T."

Spielberg i filmy o kosmitach


Jak można się dowiedzieć m.in. z dokumentu "Spielberg", w którym sam autor opowiada o swoich inspiracjach i twórczości, jego wczesne filmy były w dużej mierze biograficzne – nawet jeśli pojawiały się w nich elementy fantastyczne czy nadprzyrodzone. Wydaje się również, że jego autobiograficzni "Fabelmanowie" przypieczętowali ten okres. Niewykluczone więc, że powrót Spielberga do tematyki UFO może przynieść coś zupełnie nowego. Albo wręcz przeciwnie. 

Cokolwiek to będzie, jesteśmy przekonani, że warto śledzić kolejne szczegóły. 

"Fabelmanowie" – Spielberg o sobie samymSammy Fabelman dorasta w Arizonie po II wojnie światowej. Odkrywając trawiący rodzinę sekret, stara się jej członkom unaocznić prawdę za pomocą potęgi filmu.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones