Emily Blunt w nowym filmie Stevena Spielberga? Gwiazda "Oppenheimera" negocjuje rolę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Emily+Blunt+w+nowym+filmie+Stevena+Spielberga+Gwiazda+%22Oppenheimera%22+negocjuje+rol%C4%99-156078
Emily Blunt w nowym filmie Stevena Spielberga? Gwiazda "Oppenheimera" negocjuje rolę
źródło: Getty Images
autor: John Nacion
Emily Blunt jest na wczesnym etapie rozmów w sprawie występu w nowym, tajemniczym projekcie Stevena Spielberga. Film jest wspólnym projektem należącego do legendarnego reżysera studia Amblin i Universalu.

Steven Spielberg wraca do tematu UFO. Co wiemy o jego nowym filmie?


Nowy film Stevena Spielberga powstaje dla studia Universal. Wytwórnia właśnie zarezerwowała dla niego datę. W Ameryce film będzie miał premierę 15 maja 2026 roku. Wiadomo, że będzie miał dwoje głównych bohaterów. Na razie nie wiadomo, kto miałby partnerować Emily Blunt, o ile oczywiście dostanie ona rolę.

Jest to jeden z nielicznych konkretów, jakie mamy na temat projektu Spielberga. Reżyser nie ujawnił jego tytułu. Z wcześniejszych doniesień prasowych wynika, że film powstaje na bazie oryginalnego pomysłu reżysera. A scenariusz przygotowuje David Koepp, stały współpracownik Spielberga.

Choć nie są to potwierdzone doniesienia, to podobno film będzie związany z tematem UFO. Kosmitom Steven Spielberg zawdzięcza bardzo wiele. "E.T." to jeden z największych kasowych hitów w historii. Wielu widzów pamięta i kocha również jego "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" oraz widowisko "Wojna światów".

Majowa data sugeruje, że nowy film będzie dużą produkcją o sporym box-office'owym potencjale.

"Fabelmanowie" w podcaście Mam parę uwag


Aktualnie filmografię Stevena Spielberga zamyka dramat "Fabelmanowie". Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym rozmawiają o nim Julia Taczanowska i Jakub Popielecki:Ostatnie projekty Emily Blunt. Zobacz zwiastun "Istot fantastycznych"


Emily Blunt mogliśmy ostatnio zobaczyć m.in. w miniserialu "Angielka" oraz filmach "Oppenheimer", "Recepta na przekręt" i "Kaskader" i familijnym komediodramacie "Istoty fantastyczne", w którym udziela głosu jednej z postaci.Historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Co robi z tą supermocą? Wyruszy w magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane istoty fantastyczne z tymi, dla których są ważne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones