Steven Spielberg to bóg? Widział "Godzillę Minus One" trzy razy. Takashi Yamazki opowiada o spotkaniu z reżyserem

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Yamazaki%3A+Spielberg+widzia%C5%82+%22Godzill%C4%99+Minus+One%22+3+razy-154101
Steven Spielberg to bóg? Widział "Godzillę Minus One" trzy razy. Takashi Yamazki opowiada o spotkaniu z reżyserem
źródło: Getty Images
autor: Murray Close
Godzilla kontra... Steven Spielberg - spotkanie gigantów! Takashi Yamazaki, reżyser filmu "Godzilla minus One", pochwalił się spotkaniem ze swoim reżyserskim mistrzem. Co powiedział amerykański twórca twórcy japońskiemu o jego filmie? Nie zabrakło komplementów.
    

God...zilla? Spielberg chwali japoński hit
Takashi Yamazaki podzielił się w serwisie X szczęściem, które go spotkało. Szczęście ma imię i nazwisko: reżyser widowiska "Godzilla Minus One" poznał bowiem swojego idola, Stevena Spielberga. Przy okazji okazało się, że twórca filmu o wielkich jaszczurach - czyli "Parku Jurajskiego" - jest fanem filmu o wielkim jaszczurze, jaki nakręcił Yamazaki.

Spotkałem BOGA, napisał Yamazaki. Co ja z tym zrobię? Na serio płaczę. Na dodatek Spielberg widział "Godzillę Minus One" trzy razy. Powiedział mi, że podobały mu się postacie w filmie. Dałem mu figurkę Godzilli i był bardzo szczęśliwy, kiedy ją dostał...
  


Film "Godzilla Minus One", trzydziesty trzeci film studia Toho o wielkim jaszczurze, okazał się wielkim sukcesem. Nakręcone za kilkanaście milionów dolarów widowisko zarobiło na całym świecie ponad 104 miliony i zdobyło nominację do Oscara za efekty specjalne.


"Godzilla Minus One" - zwiastunO czym opowiada "Godzilla Minus One"?Akcja filmu rozgrywa się w Japonii tuż po zakończeniu II wojny światowej. Japonia jest w ruinie. I wtedy pojawia się nowa, destrukcyjna siła - Godzilla"Gojira Mainasu Wan" jest pierwszym aktorskim filmem studia Toho o Królu Potworów od czasu "Shin Gojira" z 2016 roku. Za reżyserię odpowiada Takashi Yamazaki, specjalista od efektów wizualnych oraz autor takich filmów jak "Returner: Amazonka czasu", "Tu zawsze świeci słońce" czy "Kamikaze".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones