TVP 2 wprowadza pierwszy serial zagraniczny z napisami

Wirtualnemedia.pl /
https://www.filmweb.pl/news/TVP+2+wprowadza+pierwszy+serial+zagraniczny+z+napisami-46490
"Nie ma to jak hotel" to pierwszy serial, który będzie emitowany na antenie TVP 2 z oryginalną angielską ścieżką językową i polskimi napisami. Produkcja nadawana będzie do wtorku do czwartku o godz. 17.30 począwszy od dziś.

- Mam nadzieję, że nasza skromna inicjatywa edukacyjna przekształci się w powszechną ideę i z biegiem czasu stanie się regułą w telewizjach ogólnopolskich - mówi Wojciech Pawlak, dyrektor TVP 2.

"Nie ma to jak hotel" (oryg. "The Suite life of Zack and Cody") to amerykański serial familijno - komediowy, opowiadający o perypetiach zwariowanej rodzinki. Jego główni bohaterowie bliźniacy Zack i Cody mieszkają w bostońskim hotelu Tipton wraz ze swoją mamą - hotelową piosenkarką Carem Martin. Chłopcy są dość zwariowani i nie stronią od żartów, przyprawiając nie raz właściciela hotelu o zawroty głowy. Serial opowiada również o jednej z pracownic - Maddie, która przyjaźni się z córką właściciela hotelu - rozkapryszoną Londo. W serialu grają m.in. Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Brenda Song, Ashley Tisdale i Phill Lewis.

Niedawno "Dziennik" podał, że niektóre programy z napisami chce nadawać też TV Puls.
Udostępnij: