Nolan: Wiemy wszystko o "Falloucie 5"

Insider-Gaming / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Todd+Howard+i+Jonathan+Nolan+o+serialu+%22Fallout%22+i+grze+%22Fallout+5%22-154552
Nolan: Wiemy wszystko o "Falloucie 5"
Ku uciesze (lub trwodze – niepotrzebne skreślić) fanów postapokaliptycznych klimatów, premiera serialu "Fallout" to tylko kwestia tygodni. Zapowiedzi serialu już teraz spolaryzowały społeczność – jedni zarzucają dziełu Nolana zbyt kolorową wizję apokaliptycznej przyszłości, inni zaś z niecierpliwością i niemalże radioaktywnym entuzjazmem czekają na jego premierę. Okazuje się, że twórcy serialu napotkali na pewne obostrzenia podczas produkcji, spowodowane… "Falloutem 5".

W niedawnym wywiadzie udzielonym portalowi Den of Geek, Todd Howard oraz Jonathan Nolan mieli okazję odpowiedzieć na pytania, głównie dotyczące tego, czy serial będzie stanowił zastępstwo za kolejną odsłonę gry. Odpowiedź była bardzo konkretna: serial to osobna jednostka z własną historią, ale osadzona w kanonie uniwersum. Jednak przy tej okazji ujawnili nieco informacji na temat piątej części gry.

Podczas wywiadu Todd Howard wyraźnie zaznaczył, że prace koncepcyjne nad piątą odsłoną serii "Fallout" są już w pewnym stopniu zakończone, ponieważ podczas produkcji serialu mógł stwierdzić: Cóż, są pewne rzeczy, na które powiedziałem: Nie róbcie tego, ponieważ mamy to zaplanowane w "Fallout 5". Z kolei Jonathan Nolan, w bardziej humorystycznym tonie, stwierdził: Wszystko wiemy o piątym "Falloucie", ale nic wam nie powiemy.

Zobacz zwiastun serialu "Fallout"

Biorąc pod uwagę cykl wydawniczy Bethesdy oraz ich wcześniejsze wypowiedzi, można śmiało przypuszczać, że piąta odsłona popularnej serii postapokaliptycznej zadebiutuje najwcześniej za kilka lat, i to po premierze "The Elder Scrolls 6". W sierpniu zeszłego roku gra opuściła fazę przedprodukcyjną, i miejmy nadzieję, że czekanie na nią nie potrwa tak długo, jak na wydanego w zeszłym roku "Starfielda".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones