"Joker 2". Joaquin Phoenix i Lady Gaga na nowych zdjęciach

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Todd+Phillips+pokaza%C5%82+nowe+zdj%C4%99cia+z+filmu+%22Joker+2%22.+Na+nich+Joaquin+Phoenix+i+Lady+Gaga-154113
"Joker 2". Joaquin Phoenix i Lady Gaga na nowych zdjęciach
Z okazji walentynek Todd Phillips zrobił fanom DC prezent i wrzucił do sieci nowe zdjęcia z filmu "Joker: Folie à deux".

Joaquin Phoenix i Lady Gaga w nowym, nietypowym widowisku DCNa zdjęciach oczywiście widać dwójkę głównych bohaterów, czyli samego Jokera oraz Harley Quinn. Grają ich Joaquin Phoenix i Lady Gaga.

Zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.


"Joker: Folie à deux" trafi do kin w październiku, jednak w komentarzu Phillips ujawnił, że zwiastuna widowiska możemy spodziewać się w okolicach połowy kwietnia.

Kontynuacja hitu "Joker" ma być nietypowym sequelem. Pierwszy film opisywany był jako połączenie "Taksówkarza" z "Królem komedii". "Joker: Folie à deux" zapowiadany jest z kolei jako musical. Autorami scenariusza są Scott Silver i Todd Phillips, czyli duet odpowiedzialny również za pierwszego "Jokera".

Fabuła trzymana jest w tajemnicy. Wiemy jednak, że w kluczowym wątkiem będzie romans między tytułowym bohaterem a graną przez Lady Gagę Harley Quinn. To oczywiście jedna z ważniejszych postaci z otoczenia Jokera. W komiksach była ona psychiatrą w Arkham Asylum, która zakochała się w Jokerze i stała się jego partnerką w zbrodni.   

W obsadzie są również Brendan Gleeson, Zazie Beetz, Jacob Lofland i Catherine Keener.

Zwiastun filmu "Joker"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones