FOTO: Anthony Mackie jako Kapitan Ameryka

Empire Online / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anthony+Mackie+jako+Sam+Wilson+na+zdj%C4%99ciu+w+kostiumie+Kapitana+Ameryki+z+widowiska+Marvela-155394
FOTO: Anthony Mackie jako Kapitan Ameryka
"Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat" nie trafi do kin jeszcze przez rok, ale fani Marvela już nie mogą się doczekać widowiska, w którym po raz pierwszy na dużym ekranie zadebiutuje nowy Kapitan Ameryka. Dzięki magazynowi Empire wiemy już, jak Sam Wilson (Anthony Mackie) oficjalnie prezentuje się w kostiumie superbohatera.

Nowy Kapitan Ameryka. Co czeka superbohatera?Sam Wilson w kostiumie Kapitana Ameryki wygląda tak:


"Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat" będzie opowieścią o ciężkiej lekcji życia, jaką przejdzie Sam Wilson, kiedy obejmie nową funkcję. Bohater będzie musiał zdecydować, jaką powinien przyjąć postawę wobec zwykłych ludzi i ich oczekiwań, na ile powinien być posłuszny prezydentowi USA, którego wizja świata nie jest jego wizją i jak ma postępować z epidemia superzłoczyńców, którzy co chwile pojawiają się w tej linii czasowej.

Chcąc pozostać wierny sobie Sam Wilson jako Kapitan Ameryka stanie po przeciwnej stronie Thaddeusa "Thunderbolta" Rossa (debiut Harrisona Forda w MCU) oraz Samuela Sternsa (powrót Tima Blake'a Nelsona do postaci, którą grał w "Incredible Hulk").

Posłuchaj podcastu o pierwszej fazie kinowego uniwersum MarvelaPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones