Trzy gry z serii Silent Hill trafiły dziś do sprzedaży

Informacja nadesłana: Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Trzy+gry+z+serii+Silent+Hill+trafi%C5%82y+dzi%C5%9B+do+sprzeda%C5%BCy-83845
Już od czwartku, 29 marca 2012 w sklepach w całej Polsce można kupić aż 3 nowe gry z serii "Silent Hill". Dwie klasyczne części w odświeżonej oprawie oraz chronologicznie ósmą, najnowszą część.


"Silent Hill HD Collection" to zestaw dwóch tytułów wydanych pierwotnie na konsole PlayStation2 – "Silent Hill 2: Restless Dreams" oraz "Silent Hill 3". Odświeżone wersje hitów sprzed lat oferują grafikę w wysokiej rozdzielczości, poprawione modele postaci i płynniejszą animację. Odświeżeniu uległa oprawa dźwiękowa, w tym głosy postaci, które zostały nagrane od nowa, ale dla prawdziwych fanów dostępna jest również klasyczna ścieżka dialogowa. Dzięki tym zmianom nawet gracze dobrze znający serię Silent Hill dostaną gęsiej skórki. Nie zapominajmy też oczywiście o Trofeach i Osiągnięciach, które stanowią nie lada wyzwanie nawet dla najwierniejszych fanów.


W najnowszej, ósmej już części gry "Silent Hill: Downpour" gracz wciela się w postać zbiegłego więźnia Murphy'ego Pendeltona. W wyniku wypadku transportu więziennego trafia on do mglistego miasteczka Silent Hill, gdzie musi zmierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Downpour to nie tylko zbiór najlepszych elementów, które zadecydowały o popularności serii. To również wspaniała grafika, powstała dzięki wykorzystaniu technologii Unreal 3.