Tudum! Netflix zapowiada porcję nowych europejskich seriali

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tudum+Netflix+zapowiada+porcj%C4%99+nowych+europejskich+seriali-150042
Tudum! Netflix zapowiada porcję nowych europejskich seriali
Na trwającym właśnie we francuskim mieście Lille festiwalu Series Mania Netflix pokazał klip z prezentacją europejskich seriali, które już wkrótce trafią na platformę. Znalazł się wśród nich m.in. "Lupin" z Omarem Sy w roli tytułowej.

Nie tylko "Lupin". Jakie premiery Netflix zapowiedział na festiwalu Series Mania?


Trzeci sezon "Lupina" to nie jedyna francuska premiera, jaką Netflix zapowiedział na festiwalu Series Mania. Znalazły się wśród nich również takie seriale jak "Rodzinne więzy", które zadebiutują na platformie już 7 kwietnia, "Tapie", "Fury" i "Anthracite". 

W prezentacji znalazło się też miejsce na tytuły z innych krajów i regionów, m.in. Skandynawii ("Barracuda Queens", "The Nurse"), Niemiec ("Przez ocean", "Dear Child", "The Chancellor Diaries", "Kleo", "Cesarzowa Sisi", "Hello", "Criminel"), Hiszpanii ("Berlín", czyli spin-off "Domu z papieru") czy Włoch ("This World Can’t Tear Me Down").


O czym opowie trzeci sezon "Lupina"?


Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany.

Zobaczcie krótką zapowiedź wideo: Lupin w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Julia Taczanowska i Łukasz Muszyński rozmawiają o serialu "Lupin"Bohaterem serialu jest Assane Diop. Gdy był nastolatkiem, jego życiem wstrząsnęła śmierć ojca, oskarżonego o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane pomści go, inspirując się opowiadaniami "Arsène Lupin, dżentelmen włamywacz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones