UPDATE: Akademia uległa. Dyktator ma bilety na galę

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/UPDATE%3A+Akademia+uleg%C5%82a.+Dyktator+ma+bilety+na+gal%C4%99-82709
Przesłanie wideo drogiego Admirała Generała Aladeena odniosło najwyraźniej skutek. Dyktator ma bilety na oscarową ceremonię, czego dowód dał prezentując poniższe zdjęcie:My zaś pozostajemy z pytaniem: Czy to nowa jakość w promocji Oscarów?

Wcześniejszy newsy:

Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Admirał Generał Aladeen (główny bohater "Dyktatora") chciał pojawić się na rozdaniu Oscarów. Niestety Akademia nie poczuła się zaszczycona i powiedziała zdecydowane "nie" (oczywiście, jeśli wierzyć, że nie jest to ustawka).

Miłosiernie panujący dyktator postanowił osobiście odpowiedzieć na ban ze strony Akademii. Oto, jego oświadczenie:Transmisję z gali wręczenia OSCARÓW 2012 będzie można zobaczyć tylko w CANAL+. Rozpocznie się o 2:30 w nocy z 26 na 27 lutego, a poprzedzi ją o 2:00 półgodzinna relacja na żywo z czerwonego dywanu sprzed Kodak Theatre oraz o 1:30 "Oscarowe studio" (również w 3D w CANAL+ 3D) - program Agnieszki Egeman, poświęcony tegorocznej edycji OSCARÓW. W tym roku wśród gości "Oscarowego studia" znajdą się dziennikarze Filmwebu Michał Walkiewicz i Joanna Ostrowska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones