Najdroższe samochody świata na cześć Admirała Wadiyi

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Najdro%C5%BCsze+samochody+%C5%9Bwiata+na+cze%C5%9B%C4%87+Admira%C5%82a+Wadiyi-84495
Jego Ekscelencja Admirał Generał Aladeen łaskawie zezwolił Dartz Motorz, producentowi ultra-luksusowych opancerzonych pojazdów i wyłącznemu dostawcy floty samochodowej dla rządu Republiki Wadiya, na złożenie oferty na limitowaną edycję pamiątkowych samochodów honorujących Bezlitosnego Protektora Najdroższego i Zbytecznego Ludu Wadiyi. Podobnie jak prawa obywatelskie w Wadiyi, oferta nie będzie dostępna zbyt długo.Nazwana na cześć wybranego niedemokratycznie i pod presją Przywódcy Wadiyi, złota jest uznawany za najbardziej ekskluzywne show, podczas którego kierowcy testują najnowocześniejsze pojazdy na prestiżowym torze Formuły 1, kilka tygodni przed słynnym wyścigiem. Wyścigiem, który Aladeen już wygrał.

PROMBRON, pojazd Dartz Motorz jest jednym z długiej serii opancerzonych samochodów produkowanych od ponad 100 lat. Oryginalnie został skonstruowany w 1912 roku dla Cara Mikołaja II. PROMBROM NIE został użyty podczas przypadkowej śmierci przywódcy wadiyskiej opozycji politycznej Marana Harouri, ani podczas przypadkowego kilkakrotnego przejechania sześciu świadków tej śmierci.

Uznany za "Najdroższy na świecie samochód opancerzony", PROMBRON jest najszybszym i najbardziej zwrotnym luksusowym pojazdem opancerzonym na świecie. Posiada technologię statku kosmicznego oraz unikalne zabezpieczenia na poziomach od B2 do B7+, zapewniając pasażerom ochronę przed pociskami rozdzierającymi z granatnika RPG kalibru .50 (lub jak je nazywa Aladeen "listami miłosnymi od jego ludu").Dodatkowo, wszystkie pojazdy Dartz zostały wyposażone w opatentowane jonizowane trzycalowe szyby, także odporne na pociski z granatników RPG. Każdy pojazd został wykonany ręcznie z wielką dbałością o luksusowe detale, takie jak egzotyczne, ręcznie szyte skóry oraz drewno wykorzystane we wnętrzu, rozkładane fotele do masażu, pojemniki do chłodzenia szampana i stojaki na wino. W tylnej części pojazdu jest także miejsce na sześć porwanych aktorek lub byłych supermodelek.

Częścią limitowanej oferty będzie dziesięć samochodów Edycji Aladeen. Sugerowane ceny producenta wahają się od 500 000 do 750 000 USD. Ceny będą różnić się w zależności od opcji wyposażenia i dodatkowych pakietów. (Cena nie zawiera nazwy, podatków, rejestracji, opłat licencyjnych, ubezpieczenia i dodatkowych opcji). Nabywca jednego z tych pojazdów, zgadza się zgodnie z prawem na uprawianie seksu z Aladeenem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones