Ujawniamy szczegóły "Nieznajomych 2"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ujawniamy+szczeg%C3%B3%C5%82y+%22Nieznajomych+2%22-59089
Jesienią ubiegłego roku miały rozpocząć się zdjęcia do "The Strangers Part 2", kontynuacji niezależnego przeboju "Nieznajomi". Film jednak trafił na boczny tor, kiedy produkująca go firma Rogue Pictures została kupiona przez Relativity Media. W oczekiwaniu na realizację sequela, która może nigdy nie nastąpić, prezentujemy szczegóły gotowego już scenariusza autorstwa Bryana Bertino.

Trójka tajemniczych morderców kontynuuje swoją upiorną zabawę w kotka i myszkę. Tym razem na cel wzięli sobie rodzinę, która i tak już wiele przeszła. Małżeństwo Mike i Cindy oraz ich dwójka dzieci Luke i Kinsey właśnie opuszczają swój dom. Po stracie pracy przez Mike'a nie stać ich już na jego utrzymanie. Zanim wyjadą z miasta, spędzą ostatnią noc na opuszczonym osiedlu przyczep kempingowych. Okazuje się jednak, że nie są tam sami. Trójka anonimowych morderców właśnie tu urządza kolejną jatkę. Już zabili pewną starszą parę, a teraz to samo chcą uczynić z głównymi bohaterami.

Kiedy wydawało się, że film zostanie zrealizowany w ubiegłym roku, jego reżyserem miał być Francuz, autor reklamówek i wideoklipów, Laurent Briet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones