Bokserski mistrz świata Ołeksandr Usyk w filmie z Dwayne'em Johnsonem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ukrai%C5%84ski+bokser+O%C5%82eksandr+Usyk+kontra+Dwayne+Johnson.+W+biografii+legendy+MMA-155785
Bokserski mistrz świata Ołeksandr Usyk w filmie z Dwayne'em Johnsonem
źródło: Getty Images
autor: Francois Nel
18 maja ukraiński bokser Ukraiński bokser Ołeksandr Usyk pokonał Anglika Tysona Fury'ego w walce o wszystkie pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Tydzień później zdobył swoją pierwszą rolę filmową.

Ołeksandr Usyk jako kickboxer i zawodnik MMA Ihor WowczanczynOłeksandr Usyk dołączył do obsady filmu "The Smashing Machine", który dla studia A24 reżyseruje współautor "Nieoszlifowanych diamentów" Benny Safdie.

Gwiazdą produkcji jest Dwayne Johnson. Partnerować będzie mu Emily Blunt.


"The Smashing Machine" będzie biografią legendy MMA Marka Kerra. Film opowie o tym, co działo się w życiu Kerra w 2000 roku. Był to czas, kiedy wojownik zmagał się z problemami zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Urodzony w 1968 roku Mark Kerr ma na koncie ponad dwa tuziny tytułów mistrzowskich MMA. Ponadto dwa razy zdobył mistrzostwo wagi ciężkiej UFC, a także wygrał światowy turniej  Vale Tudo. Cieniem na jego spektakularnej karierze sportowej kładło się uzależnienie od leków przeciwbólowych.

Ołeksandr Usyk pojawi się w filmie jako jego rodak, kickboxer i zawodnik MMA Ihor Wowczanczyn.

Fury vs Usyk
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones