Nawet kamień pęka. Dwayne Johnson doznał kontuzji na planie filmu "The Smashing Machine"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dwayne+%22The+Rock%22+Johnson+dozna%C5%82+kontuzji+na+planie+%22The+Smashing+Machine%22-156044
Nawet kamień pęka. Dwayne Johnson doznał kontuzji na planie filmu "The Smashing Machine"
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
"The Smashing Machine", nowy film studia A24, miał być najbardziej wymagającą rolą dramatyczną w karierze Dwayne’a Johnsona. Wygląda na to, że były wrestler musi walczyć o świetny występ w każdym aspekcie. Na swoim instagramowym koncie opowiedział o świeżej kontuzji, której nabawił się na planie.

GettyImages-2148330979.jpg Getty Images © Jerod Harris

Jeśli twój film nazywa się "The Smashing Machine", zostaniesz solidnie poobijany – stwierdził Johnson. Aktor opowiedział o wypadku, który wydarzył się tego samego dnia. Dzisiaj podczas kręcenia scen dostałem nieźle w kość. Przez kontuzję w łokciu zbiera się mnóstwo płynu – z uśmiechem na ustach oceniał szkody przed kamerą. The Rock przyznał, że przed ferowaniem wyroków dotyczących stanu zdrowia musi zrobić dokładane badania. Uszczerbek nie wydaje się ciężki, gdyż na koniec wypowiedzi gwiazdor zapowiada, że właśnie wybiera się na siłownię.

"The Smashing Machine" – co wiemy o filmie?"The Smashing Machine" będzie biografią legendy MMA Marka Kerra. Film opowie o tym, co działo się w życiu Kerra w 2000 roku. Był to czas, kiedy wojownik zmagał się z problemami zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


Urodzony w 1968 roku bohater filmu ma na koncie ponad dwa tuziny tytułów mistrzowskich MMA, w tym dwukrotne mistrzostwo wagi ciężkiej UFC. Cieniem na jego spektakularnej karierze sportowej kładło się uzależnienie od leków przeciwbólowych.

Dramat reżyseruje Benny Safdie, który wraz z bratem Joshem nakręcił głośne "Good Time" oraz "Nieoszlifowane diamenty". "The Smashing Machine" będzie jego pierwszym solowym reżyserskim przedsięwzięciem.

Na ringu zobaczymy też prawdziwe gwiazdy. Ołeksandr Usyk, od niedawna niekwestionowany bokserski mistrz świata wagi ciężkiej, wcieli się w swojego rodaka, kickboxera i zawodnika MMA Ihora Wowczanczyna.

W filmie zobaczymy m.in. Emily Blunt, która zagra Dawn Staples, żonę Kerra. Będzie to jej drugie filmowe spotkanie z Johnsonem. Razem wystąpili wcześniej w widowisku Disneya "Wyprawa do dżungli".

Zwiastun filmu "Wyprawa do dżungli"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones