WIDEO: Poznajcie uroczą grę "Disney Universe" w pierwszym zwiastunie

Filmweb, Informacja nadesłana przez wydawcę / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Poznajcie+urocz%C4%85+gr%C4%99+%22Disney+Universe%22+w+pierwszym+zwiastunie-74054
Jesienią na PC, konsole  PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii wyjdzie nowa wieloosobowa gra przygodowa z bohaterami ze świata Disneya - "Disney Universe". Jednak już dziś możecie poczuć przedsmak tego, co Disney dla Was przygotował za sprawą pierwszego teasera. Oto on.


Oprócz zwiastuna mamy dla Was także dwa zdjęcia z uroczymi bohaterami gry:

 
(kliknij, aby powiększyć)

W grze Disney Universe gracze będą mogli wybrać jeden z ponad 40 kostiumów postaci ze świata Disneya i upodobnić się do takich bohaterów jak Alicja ("Alicja w Krainie Czarów"), Mike ("Potwory i spółka"), TRON ("TRON: Dziedzictwo") oraz Stitch ("Lilo i Stitch") oraz zwiedzić 6 unikalnych światów. Każdy ze światów pozwala przeżyć przygody znane z filmowych hitów Disneya, natomiast każdy kostium daje dostęp do unikalnego narzędzia, którego moc rośnie wraz z postępami w grze. Disney Universe oferuje szaloną rozgrywkę w trybie wieloosobowym pozwalającym zaprosić do zabawy trzech przyjaciół oraz komediowy humor dla graczy w każdym wieku.

Po premierze Disney Universe świat w grze będzie można jeszcze bardziej rozbudować dzięki możliwym do ściągnięcia dodatkom, takim jak nowe lokacje, kostiumy i przedmioty. Zawartość dodatkowa będzie dostępna w sprzedaży dla użytkowników konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.