Zobacz pierwsze osiem minut nowego sezonu "Stranger Things"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+pierwsze+osiem+minut+nowego+sezonu+%22Stranger+Things%22-146552
Zobacz pierwsze osiem minut nowego sezonu "Stranger Things"
Netflix zaprezentował pierwsze osiem minut czwartego sezonu "Stranger Things". Nowe odcinki uwielbianego serialu zadebiutują na platformie już 27 maja. Przedsmak tego, co Was czeka, możecie zobaczyć poniżej: 


"Stranger Things" – nowe odcinki hitu Netfliksa już 27 maja


Czwarty sezon będzie liczył dziewięć odcinków. Pierwsze siedem trafi na platformę już 27 maja. Finałowe dwa będziemy mogli zobaczyć 1 lipca.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Fenomen "Stranger Things"


Od premiery w 2016 roku okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial "Stranger Things" zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice i wiele innych. Trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszego dramatu serial jest jednym z najczęściej oglądanych tytułów na Netflix. Sezon 3 wygenerował 582 milionów godzin oglądania, co zapewniło mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych seriali anglojęzycznych w netflixowym top 10.