Fani w siódmym niebie. Jonathan Bailey w serialu "Heartstopper"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Fani+w+si%C3%B3dmym+niebie.+Jonathan+Bailey+w+serialu+%22Heartstopper%22-155242
Fani w siódmym niebie. Jonathan Bailey w serialu "Heartstopper"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Fani komiksu i serialu "Heartstopper" mówili o tym od dawna. Teraz Netflix oficjalnie potwierdził, że Jonathan Bailey (serial "Bridgertonowie") dołączył do obsady trzeciego sezonu. Nie tylko on.

Jonathan Bailey jako Jack MaddoxRola Bailey'ego nie będzie duża. Wcieli się w postać Jack Maddoxa, gwiazdy Instagramu, w którym podkochuje się Charlie. Netflix potwierdził jego udział krótki materiałem wideo.

GettyImages-1008045364.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


W obsadzie pojawi się również Hayley Atwell ("Mission: Impossible - Dead Reckoning"). Przypadła jej w udziale rola ciotki Nicka, u której chłopak spędza wakacje.

GettyImages-521962652.jpg Getty Images © Robin Marchant


Z kolei Eddie Marsan ("Back to Black. Historia Amy Winehouse") dołączył w roli terapeuty Charilego. Geoff należy do ulubionych postaci z komiksowej serii, na podstawie której powstał serial.

W trzecim sezonie Charlie (Joe Locke) bardzo chciałby powiedzieć Nickowi (Kit Connor), że go kocha. Nick też ma mu coś ważnego do powiedzenia. Kolejny rok przyniesie bohaterom nową serię radości i smutków. Chłopcy będą musieli nauczyć się polegać na tych, których kochają, kiedy życie nie będzie się rozwijać zgodnie z planem.

Tak Jonathan Bailey wita się z fanami serialu "Heartstopper"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones