Aktorski "One Piece" zyskuje nowego showrunnera. Będzie lepiej?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Strata+Disneya%2C+zysk+Netfliksa.+Nowy+showrunner+%22One+Piece%22-155195
Aktorski "One Piece" zyskuje nowego showrunnera. Będzie lepiej?
źródło: Materiały prasowe
Aktorski serial "One Piece" był jednym z największych przebojów roku na platformie Netflix. Jednak ekipa drugiego sezony uległa zmianie. Doszedł nowy showrunner. To Joe Tracz.

Dobra zmiana? Kim jest Joe Tracz?Joe Tracz wspomoże w pracy showrunnera Matta Owensa. Tracz ostatnio pracował dla konkurencji Netfliksa, Disney+. Był tam związany z serialem "Percy Jackson i bogowie olimpijscy".

Nie jest jednak nową tworzą w Netfliksie. Z platformą współpracował już przy serialach "Seria niefortunnych zdarzeń" oraz "Dash i Lily".


O serialu "One Piece""One Piece" to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.

W obsadzie są m.in. Iñaki Godoy (Monkey D. Luffy), Mackenyu (Roronoa Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacob Romero (Usopp) i Taz Skylar (Sanji). Twórcami serialu są Matt Owens i Steven Maeda.

Zwiastun serialu "One Piece"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones