Thandiwe Newton dołącza do obsady drugiego sezonu serialu "Wednesday"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Thandiwe+Newton+do%C5%82%C4%85cza+do+%22Wednesday%22-155188
Thandiwe Newton dołącza do obsady drugiego sezonu serialu "Wednesday"
źródło: Getty Images
autor: Jacopo Raule
Nowa twarz w drugim sezonie "Wednesday"! Do obsady serialu platformy Netflix, którego gwiazdą jest Jenna Ortega, dołączyła Thandiwe Newton, znana m.in. z serialu "Westworld".

Thandiwe Newton w drugim sezonie "Wednesday"GettyImages-472454890.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Magazyn "Variety" donosi, że jedną z gwiazd drugiego sezonu "Wednesday" będzie Thandiwe Newton. Na razie nie ujawniono jednak, w jaką postać wcieli się aktorka i jak dużą rolę odegra w nowych odcinkach.
  
To drugie duże nowe nazwisko w obsadzie tej produkcji. Niedawno donosiliśmy, że w serialu pojawi się również Steve Buscemi, który według nieoficjalnych informacji zagra nowego dyrektora Akademii Nevermore.

Thandiwe Newton - najważniejsze roleThandiwe Newton to laureatka nagród Emmy i BAFTA, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu. W jej filmografii są m.in. seriale "Westworld", "Line of Duty - Wydział wewnętrzny" i "Ostry dyżur" oraz filmy "Miasto gniewu", "Rzymska opowieść", "Rock'N'Rolla", "Kroniki Riddicka", "Mission: Impossible 2" i "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie".

O czym opowiada "Wednesday"? Zobacz zwiastun hitu Netfliksa


  
Zrealizowana przez Tima Burtona "Wednesday" cieszy się statusem jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Zobaczcie zwiastun pierwszego sezonu: 


Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.   

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones