Adam Devine III

Adam Patrick DeVine

7,0
6 612 ocen gry aktorskiej
Adam Devine III
Adam DeVine urodził się 7 listopada 1984 roku w Waterloo w stanie Iowa, natomiast w wieku 10 lat przeniósł się wraz z rodziną do miasta Omaha w Nebrasce, gdzie spędził resztę okresu dorastania. Uczęszczał do Millard South High School, a następnie studiował w Lehigh Carbon Community College na kierunku seksualność człowieka. Po dwóch latach przeniósł się na Hofstra University, gdzie otrzymał dyplom w dziedzinie ekonomii. Studiował również aktorstwo w American Conservatory Theater, a następnie przeniósł się do Los Angeles, gdzie rozpoczął pracę jako początkujący komik i aktor. Po dwóch krótkich latach w branży, DeVine został zaproszony do wystąpienia w "New Faces" show na festiwalu komediowym w Montrealu. Krótko po tym zagrał u boku Jona Hedera i Diane Keaton w filmie Warner Bros "Maminsynek". Pojawił się również w takich produkcjach jak "Live at Gotham", "Frank TV", "Korporacja według TedaKorporacja według Teda (2009)", oraz kilku odcinkach serialu "Kim jest Samantha?". Adam jest członkiem grupy komediowej Mail Order Comedy, z którą wspólnie tworzy oraz gra jedną z głównych ról w serialu "Workaholics" emitowanego przez Comedy Central. DeVine pojawił się także w filmie "Pitch Perfect", którego światowa premiera odbyła się 28 września 2012 roku.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 7 listopada 1983

miejsce urodzenia: Waterloo, Iowa, USA

wzrost: 173 cm

Teen Choice
Zdobył Teen Choice, 7 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
żona Chloe Bridges (od 10.10.2021)
Ukończył ekonomię na Hofstra University w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Ma starszą siostrę Brittani.
Był brany pod uwagę do udzielenia głosu Sonicowi w filmie "Sonic. Szybki jak błyskawica". Ostatecznie angaż otrzymał Ben Schwartz.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Głupia gęba i w dodatku niesympatyczna .

W Modern Family jeszce gra , Andy-ego opiekuna do dziecka Joego i Glorii

W "Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz" naprawdę mnie rozbroił :D w całym tym swoim prześmiewczym wydaniu jest naprawde uroczy

Szczególnie w pitch perfect I i II + w praktykancie też dał radę

przypomina mi młodego Michael'a C. Hall

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones