Aleksander Żabczyński

Aleksander Bożydar Żabczyński

8,2
976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksander Żabczyński

myślę że w kinie światowym też takiego nie było; prezencja, klasa, inteligencki wygląd ,niezwykła muzykalnośća co za tym idzie barwa słowa nieskazitelna dykcja,czystość modulacji.Szkoda,że niewykorzystany przed i po wojnie.Szkoda,że nie można obejrzeć jego występów teatralnych,kabaretowych,rewiowych-jak tu można oceniać jego cały dorobek?

agiuta

zgadzam się, fantastyczny, ale w kinie światowym moim zdaniem miał swojego odpowiednika - Gary`ego Coopera ;)

agiuta

Oj, z tym stwierdzeniem nie mogę się zgodzić :) moim zdaniem bardziej uroczy i przystojny był Zbigniew Rakowiecki. Ale to oczywiście kwestia gustu. O zagranicznym kinie się nie wypowiadam, bo już wiele tematów na jego temat powstało.

panny_lane

o tak tego pana też bardzo lubię !

panny_lane

A moim Jerzy Pilchelski był najbardziej przystojny i był dobrym aktorem i bardzo mi zal ,ze nie zagrał w wiekszej ilości filmow, ale grał chociaz po wojnie jeszcze.

panny_lane

Zgadzam się :) Mnie również całkowicie oczarował Zbigniew Rakowiecki

agiuta

jejku, mi on Sinatrę przypomina strasznie ;)

agiuta

Zdecydowanie się zgadzam! Mój ulubiony od dzieciństwa: przystojny, naturalnie elegancki i szarmancki. I jak pięknie śpiewał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones