Ashley OlsenI

Ashley Fuller Olsen

7,7
1 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Olsen

WSZYSTKIE FILMY Z OLSENKAMI, MAJĄ TAKĄ SAMĄ FABUŁĘ I GRAJĄ TAK SAMO DRĘTWO =/ kAŻDY JEST TAKI SAMO NUDNY I MOŻNA PRZEWIDZIEC ZAKONCZENIE. PRZEREKLAMOWANE!!!

irminatoja

to nie oglądaj więcej, co za problem
są po prostu lekkie łatwe i przyjemne, choć są robione na jedno kopyto, a one wcale tak znowu drętwo nie grają...

irminatoja

Popieram w 100% nie oglądam badziewi. <za krótki>

użytkownik usunięty
irminatoja

Siostry Olsen posiadają pewien zakres min i gestów, którego używają wręcz od zawsze. Wystarczy pooglądać parę ich filmów. Nie tworzą charakteru postaci, nie nadają im osobowości, no bo komu? One są wciąż tymi nastolatkami z problemami miłosnymi, zawsze takie same...

A fanki bliźniaczek nie potrafią się z tym pogodzić i zawsze rzucają tekstem na koniec: "Jak się nie podoba, nie oglądaj!" Pff...

użytkownik usunięty
irminatoja

na tym polega teen movie, w czym rzecz?

użytkownik usunięty

jedynyny film z olsenkami który mi się naprawde podobał to "czy to ty czy to ja". Jak były młodsze to zdecydowanie lepiej grały.

użytkownik usunięty
irminatoja

co do filmów. prawda.
najlepsze powstawały gdy olsenki byly jeszcze malymi brzdacami.

Zgadzam się w 100% te filmy są zawsze takie same. ;/
To się robi nudne. ;/

irminatoja

raczej żadne z nich aktorki,poprostu są niebrzydkie i co najważniejsze są bliźniakami,stawiam 0.7l że jakby nie były bliźniaczkami to nikt by o nich nie słyszał,taka prawda.

irminatoja

Produkcje z ich udziałem to nie filmy, tylko "Show sióstr Olsen". Wszystko to choć sympatyczne, jednocześnie jest wtótne i nudne. To nawet nie ich wina, to filmowcy zaczęli wykorzystywać je w taki właśnie sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones