Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Jak slusznie zauwazyli lisoszakal z jusinim Bruce jest kims wyjatkowym w historii sztuk walki(byl prawdziwym mistrzem)/
Wiele uzytkownikow spiera sie miedzy soba na temat: kto wygra Bruce czy np Bonjansky.
Wydaje mi sie ze takie dywagacje sa bardzo zawile i majha wiele aspektów.
1)warunki fizyczne - oczywscie maja duzy wpływ na walke, choc nie zawsze decydujacy (np ostatnia porazka walujewa w niemczech - ruslan byl duzo mniejszy ale mimo to wygral zdecydowanie i przekonujaco)
2)sposob walki - kazdy ma inny styl i kazdy styl w konfrontacji z innym bedzie mial inne skutki - np bokser kontra zawodnik k-1 (teoretycznie przewage ma zawodnik k-1 gdzyz ma wycwiczone nie tylko ciosy reka ale tez noga- choc sa zawodnicy preferujacy raczej ciosy piescia w k1 np.Ernesto Hoost czy Akebono.)

Sadze ze wyniki takich walk Wielkiego Bruce z innymi zawodnikami byly by ze zdecydowana przewaga bruce`a, choc wiele zalezy od dyspozycji chwili a Bruce nie byl bogiem wiec nie byl niezniszczalny i ktos moglyby go pobic...


takie jest moje zdanie .... piszcie co wy o tym myslicie

rocco_giano

Hoost umie przywalic noga wiec tu bym sie spieral ze preferuje ciosy piescia a akebono raczej nie bo to sumo;] a tak btw. dajmy sobie spokoj juz z tym kto by komu dolozyl...swiat nie konczy sie na k-1, ufc, jest duzo utalentowanych zawodnikow niekoniecznie walczacych w znanych nam galach.

użytkownik usunięty
rocco_giano

Moim zdaniem Bruce nie dałby rady mistrzom sportów walki (boks, muay thai itd) tamtych czasów i to w swojej wadzę, a co dopiero w dzisiejszych czasach i to z większymi od siebie. Nie będe tu pisał argumentów bo dość rozpisałem się na ten temat w temacie Jusina, po argumenty odsyłam tam.
Myśle że rozmowy na ten temat są bezsensowne ponieważ zajadłych fanów Bruca nie da się przekonać w żaden sposób. Ci ludzie po prostu niedopuszczają do siebie myśli że ich "bożek" mógłby przegrać i go gloryfikują. Choć oczywiście sobie z tego sprawy nie zdają.

Proponuje zrobić głosowanie na ten temat, ale nie na tym serwisie tylko np. na Budo, Combatives- tam gdzie ludzie są kompetentni by dyskutować na ten temat( coś ćwiczą, a nie tylko się przekrzykują po oglądnięciu paru filmów).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones