Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Cóż przyznaje że grał w dość dobrych filmach tego typu ale mimo wszystko gra aktorska nie wychodzi mu jakoś genialnie w niektórych scenach jego gra polegała głównie na minach . Ale i tak szacunek mu sie należy ;-)z powodu że niekręcił zwykłego łubu-du typu Chuck Norris i reszta . Pokazywał że każdy karateka (nawet ten najlepszy) może czasem oberwać . Daje mu dlatego 6/10 .

Bondman

Pajac jesteś i nie chce mi się z tobą gadać...

Karateka...Dobre sobie, hahaha...W niektórych scenach jego gra polegała głównie na minach, hahaha...jeszcze lepsze!

No comment...

lisoszakal

Etam gówno wiecie. Sceny walk były w tamtych czasach dość kiczowate wszędzie, np. A New Hope, fenomenalny film, ale walka 0bi-Wan vs Vader polega na dotykaniu się ostrzy miecza...

Bruce wymiata i tyle 10/10

revan5_4

A kurat walki które kreował są dowodem na to że walki w filmach karate nie muszą być tylko zwykłym "łubu-du". Uważam jednak że sam styl grania naszego mistrza jest sztuczny cóż ale w końcu Bruce Lee nie jest zawodowym aktorem.

użytkownik usunięty
Bondman

nie jest zawodowym aktorem? ty mózgu... przecież on grał w filmach od dziecka, jego korzenie to właśnie aktorstwo, teatr, spektakle... tak zarabiała na chleb jego rodzina... sami znawcy ostatnio tutaj zaglądają ;)

Bruce Lee był jednym z lepszych chińskich aktorów. Powiedzcie, który Chińczyk w jego czasach grał dobrze? Myślę, że nikt.

Bondman

ogladałem filmy z jego czasów i chyba tylko on w tych latach 60 i 70 trudnił się aktorstwem

Bondman

oczywiscie jako chinczyk trudnił sie aktorstwem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones