Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Szukam pewnego filmu z Bruce'm Lee. Przypomina mi się jedna scena: Bruce biegnie ulicą, uciekając przed grupą chuliganów. W pewnym momencie jeden z nich rzuca w niego nożem, a Lee odwraca się i chwyta go. Potem następuje zbliżenie na zakrwawioną dłoń Bruce'a trzymającą nóż. Nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się, że głównym bohaterem był Bruce Lee. W każdym razie na pewno jest to film kung-fu z Hong Kongu. Czy ktoś orientuje się może, co to za film? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Mr_Myers

Naprawdę nikt nie kojarzy tego filmu?

użytkownik usunięty
Mr_Myers

Bruce , jesli chodzi o wielkie kasowe produkcje to zagral praktycznie tylko w 4 filmach a są to : wielki szef, wsciekla piesc, droga smoka i wejscie smoka (powstala jeszcze gra smierci ale z przyczyny jaka byla smierc bruca nie zostala dokonczona, wiec nie mozna wliczac tego filmu jako film z brucem bo gra on tam zaledwie tylko 12 minut) wiec co do twojego pytania to w zazdnym z tych filmow nie ma takiej sceny. Musiales pewnie ogladnac filma z jakims dublerem lee czy cos w tym stylu...

Wiesz, też mi się tak wydaje. To było tak strasznie dawno temu. Poza tym z tego, co wiem niektórzy z tych dublerów byli bardzo podobni do Bruce'a. No nic, mimo wszystko dzięki za zainteresowanie:)

To bylo wiecej niz 12 minut :) walki byly dluzsze :P

Mr_Myers

Chodzi ci o film Żegnaj Bruce Lee, ten film nie ma nic wspólnego z Bruce Lee ale z jego nie dokończonym filmie Gre Śmierci, w tym filmie także nie ma żadnego ujęcia z Gry Śmierci, więcej na www.bruceleex.pl.tl

Mr_Myers

Mi się kojarzy taki jeden Żegnaj Bruce Lee pojedynek Ostatniej Gry Śmierci

Mr_Myers

wydaje mi się że to jest z filmu "gra śmierci 2" ale bruce miał mało filmów : "Wielki Szef" "Wściekłe pieści" "Droga smoka" "Wejście smoka" "Gra śmierci" "Gra śmierci 2" "Zielony Szerszeń" "Longstreet" i "Marlowe"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones