Bruce LeeI

Lee Jun Fan

8,9
2 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bruce Lee

Jak się nazywa ten film, gdzie bruce lee gra chyba jakiegoś pracownika fabryki (czy coś w tym stylu). Gł. chodzi o to, że jakaś banda zbirów ciągle chce się bić z nim i jego kolegami. Nie wiem czy to w tym filmie, ale tam chyba występuje wątek szkół kung-fu i to chyba lee ją prowadzi, możliwe że te zbiry to amerykanie.

Chelios_2

"Jak się nazywa ten film, gdzie bruce lee gra chyba jakiegoś pracownika fabryki (czy coś w tym stylu)."

Wydaje mi się, że chodzi o film "Wielki szef". Co do reszty twojej wypowiedzi , nie jestem pewny.

robert2207

Właśnie tam nie było żadnej historii z narkotykami. Nie pamiętam gdzie on przacował, ale pewny jestem, że był jakiś wątek szkoły kung fu i to lee ją prowadził.

Chelios_2

Wątek szkoły kung fu był poruszony we "Wściekłych pięściach", więc może o ten film chodzi.

Chelios_2

Jeśli chodzi o prace w fabryce to zdecydowanie jest to "wielki szef" pracuje on w fabryce lodu. Ale chodzi Ci pewnie o "Wściekłe pięści" Lee przyjeżdża na pogrzeb swego mistrza, okazuje sie że jest w to zamieszana inna szkoła sztuk walki z którą później Lee prowadzi "wojnę"

Chelios_2

Wielki Szef, Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones