David ByrneI

8,1
182 oceny muzyki
powrót do forum osoby David Byrne

czy Byrne jest tak mało znany w Polsce, czy nie zasłużył się wystarczająco dla świata filmu bo sie tu na jego temat wypowiadać?
Hej ludzie to naprawdę wyśmienity Artysta!

SKOLIM_2

Też mnie to zdziwiło szczerze powiedziawszy,gdyż David Byrne jest jednym z najlepszych muzyków w historii muzyki popularnej.Ale czy naprawdę jest sens dziwić się panującym obecnie w Polsce gustom...?Pozdrawiam autora powyższej notki.

tombombadil

ja odkryłem go dopiero ostatnio, więc może dla innych też jest nadzieja... pozdrawiam tych nielicznych :]

sapienspolonus

Cóż, odkryłem go jakieś pół roku temu i staram się propagować u znajomych

Maplax

ja namietnie go slucham juz od jakiegos czasu
no i stop making sense mistrzostwo swiata!

SKOLIM_2

Moje dzieciństwo :D:D

pewnie, że ze krótki :P

SKOLIM_2

ile masz lat ?
przecież on był znany w latach 70
Talking Heads to kapela z '74 roku
nie bardzo wiem o co Ci chodzi ja go znam znałem i słuchałem no i czasem sobie przypomnę kilka kawałków once in a lifetime
co tu mówić o gustach ludzie znacie Toola ? a w 2020 ktoś powie co za Polacy nie znają Meynarda
zastanów się lepiej w jakich latach tworzył swoje przeboje i zapewniam Cię, że w latach 70-80 on był doskonale rozpoznawalnym twórcą
hahah zapytaj swoich rodziców ale miej na uwadze, że były to czasy komuny.

markin

A Mozart jak dawno temu tworzył, dziwne że ktokolwiek go jeszcze pamięta...

GhostFace

a poza Mozartem z jego czasów kogo znasz ? Myślisz, że tylko Mozart zajmował się muzyką w tamtych czasach ?

SKOLIM_2

myśle, że to kwestia portalu, na filmwebie raczej nie wiele osób go szuka. na świecie kto ma wiedzieć ten wie, w wielu kręgach był i jest kultowy. w ten target uderzał i trafił

SKOLIM_2

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones