Desmond Harrington

7,4
3 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Desmond Harrington

Wydaje mi się, że on miał raka. Może ktoś wie?

karolinaDbartnik

nie wiem, ale wlasnie porównuje jego wyglad w 7 sezonie Dextara z sezonem trzecim, bo zauwazylem, ze wychudł bardzo. I faktycznie, roznice widac. To mogloby sie zgadzac, z tą chorobą

dewille

za bardzo sie odchudził

dewille

U mad? To teraz jak ktoś schudnie to oznacza że ma raka? <facepalm> wez usuń konto internet to nie miejsce dla ciebie

rico jonason

Schudnięcie może nie, ale bardzo niezdrowo wygląda więc można tak pomyśleć.

karolinaDbartnik

To tylko dieta :) Dexter co-star Desmond Harrington -finally- comes clean about his weigh loss: "I didn't have any plastic surgery, I'm not sick it's called running and eating better! You understand? I'm in my 30s now. All these ridiculous stuff that I read "He's sick, he's on drugs", get a life! I just changed how I ate and begin to run!"

cranberry_suicide

Ta jasne, każdy anorektyk zmienia nawyki żywieniowe i zaczyna biegać.

szyszka411

Żal czytać takie głupoty.

To że się ktoś odchudza to jest dla Ciebie anoreksja ?

Chyba masz z tym problem i szukasz potwierdzenia, że wszyscy tak mają.

Ja mam problem gastryczny i jak go mam to ścisła dieta, rower, bieżnia i zlatuje mi w ciągu 2-3 miesięcy 10-12 kg. Potem jak się poprawia znów wpierdzielam jak dziki, bo po prostu lubię dobrze zejść i znów 10 kg do przodu. Każdy ma inną przemianę materii a Ty tu z jakimiś bzdurami wyskakujesz ....

cranberry_suicide

Bądź co bądź w sezonie 3 wyglądał zdrowo. Natomiast później zdecydowanie gorzej. Nie wyglądał na kogoś kto musi zrzucić jakieś zbędne kilogramy. Dziwne to.

nillvo

Tak wiem, stary temat, ale po obejrzeniu zwiastuna filmu "Neon Demon" Refna z tego roku jestem w szoku, jak ten człowiek się zmienił! Potrzebne było prześledzenie obsady, aby upewnić się, że to on. Zatrważająca metamorfoza...
Link:
http://www.filmweb.pl/film/The+Neon+Demon-2016-677753

tate_crane_77

dzięki za link, widziałem trailer był tam w dwóch urywkach - wygląda anemicznie / anorektycznie.

http://wikipicky.com/uploads/celebrity/Desmond%20Harrington.png

Nikt mi nie wmówi, że to nie choroba...

nillvo

Lubię kino Refna i czekam na ten film od pewnego czasu. W tym trailerze jego wygląd bardzo mocno mnie zszokował! Nie wiem, czy jest on podyktowany wymaganiami filmu, raczej nie, choć muszę najpierw obejrzeć... Na zdjęciu z linku też wygląda niepokojąco i bardzo niezdrowo. Cokolwiek się z nim dzieje, oby wrócił do normy, szczerze mu tego życzę!

nillvo

Lubię kino Refna i od jakiegoś czasu czekam na ten film. Nie wiem czy ta metamorfoza jest podyktowana rolą filmową, raczej nie, muszę obejrzeć by stwierdzić. Na zdjęciu z linku również wygląda przejmująco, jak cień siebie. Cokolwiek się z nim dzieje, oby wrócił do normy. Pozdro!

użytkownik usunięty
karolinaDbartnik

no strasznie, ja dextera ogl;adam od niedawna wiec nie ma prownania, ale w plotakarze to samo było, jak wrocil to mysląłam żen ie daj Boże miała raaaaaakaaa. PS. śwoertnie dobrabny z charatwertku i wygladu do roli BASSA :P

karolinaDbartnik

Raka miał Dexter, węzłów chłonnych z tego co pamiętam.

agagg

Dokładnie. Nawet na konferencji był akurat po leczeniu, lekko stracił włosy, siedział w czapce.

perun_6

Na comic conie w ścisłości. Na YT są filmacze z tej konferencji.

karolinaDbartnik

Kurcze faktycznie tak wyglądał. ZA CHUDY! Do tego fryzura jak by nosił perukę... No ale skoro nie był chory to uuuffff... Ale i tak przesadził z tą dietą... w końcu można biegać i nie być chudym jak jakiś Kenijczyk..

Wojtulek

Oglądam teraz pierwszy odcinek ósmego sezonu "Dextera" i muszę przyznać, że wygląda strasznie. Prawie jak Christian Bale w "Mechaniku". Taki przystojny facet, aż przykro patrzeć. Pierwsze co mi przyszło do głowy to, że może chorował dlatego zajrzałam na profil żeby sprawdzić.

chinska_konserwa

coś z gościem byc musi, niedam wiary że to tylko odchudzanie, wygląda horo

Muhomorniczy

fakt. wyglada okropnie. oby to nie byla kolejna "dieta cud" - drugi + alko

chinska_konserwa

moim zdaniem dzięki temu że tak schudł wygląda... dobrze. Aż dziwie się że tak sporo tutaj negatywnych komentarzy.

getek

tylko, że on nie był gruby tylko dobrze zbudowany. zrzucił sporo mięśni przez co zaczął wyglądać jak trup... w 3 i 4 sezonie było jeszcze okej w 5 juz widać jak schudł a im dalej tym gorzej.

karolinaDbartnik

wczoraj go zobaczyłam w Neon Demon i jeśli to się nazywa odchudzanie, to robi to bardzo źle. Wyglądał raczej na bardzo chorego człowieka...

Karinn

jak dla mnie to on narkotyki zazywa, szkoda faceta, taki przystojny

corey121

I do tego taka szara, ziemista cera.... Dziwnie wygląda. A przystojny- faktyczne

karolinaDbartnik

Na dzień dzisiejszy wygląda 100-krotnie gorzej niż pod koniec, w Dexterze. Kompulsywna dieta potrafi "wysuszyć", ale on wygląda po prostu na wyniszczonego - jak nie przez chorobę, to... no właśnie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones