Elizabeth GutiérrezI

Elizabeth Gutiérrez Nevárez

8,5
199 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Gutiérrez

Zastanawiam się dlaczego nie biorą ślubu, może wolą życie na kocią łapę... Mam 4-letniego synka... Jest naprawdę ładna ta Elizabeth. Wydaje mi się, że to William powinnien się martwić czy jej ktoś mu nie odbije. W tej jej nowej telenoweli gra naprawdę ostre sceny np. z Martinem Kapanem. Fajnie jej w tych czekoladowych włosach.
(Jak ktoś wie jak zmienia się fotki to proszę zmieńcie jej na aktualną jakoś fotkę z tymi fajnym włoskami !!!!!) buśka koffane***

matik17_2

Aha i jak ktoś wie kiedy się urodziłato niech też napiszę, bo ja wszędzie szukałam i kurczę nie mogę znaleźć. Jak na złość ;)

matik17_2

Ładnaa ? Laska ? LUDZIE . ! Ona jest strasznie brzydkaa. i Grała w moim
jednym z ulubionych filmów : ZEMSTA , MOJA MIŁOŚĆ . wyglądała ochydnieee
. ; x Aaa . Levy jest śliczny i wogólę . aa ona . ;/ MASAKRA . !

Lucrecia

Ja mam inne zdanie na ten temat niż ty... trochę to przykre!!!!!!!!

Dla fanów Eli i Will rozstali się po szęściu latach związku... szkoda!!!!!!!

matik17_2

z tego co ja wiem to sie nie rozstali ale moze sie myle ... jestes pewna w 100% ???

matik17_2

nie jestem pewna w 100% ale chyba 1 kwietnia 1979

matik17_2

z tego co znalazlam w internecie to wynika ze 1 kwietnia 1979. ciezko bylo poszukac jej date urodzenia ale znalazlam hehe

monika03_1990

oni rozstali sie w sierpniu 2008. widac William i Eli woleli zyc na kocia. a synka maja slicznego;p lecz uwazm ze dobrze sie stalo ze sie rozstali wkoncu William jest wolny6;p moze spojrzy w strone May PERRoni choc wiem ze sa tylko przyjaciolmi;/

matik17_2

Z najnowszych informacji wynika że Elizabeth Gutierrez jest drugi raz w ciąży i to Z Willamem Levym. I to ona ta plotkę potwierdziła :)

kingw

tak slyszalam podobno to prawda...szkoda;////

kingw

O jak milo uslyszec taka wiadomosc, ciesze sie bo ladna parka z nich ;))

użytkownik usunięty
monika03_1990

Ja uwazam, ze Elizabeth to najpiekniejsza, najladniesza kobieta jaka kiedykolwiek widzialam.. W kazdym z seriali wyglada slicznie, a w
El rostro de Analía jest po prostu nieziemska.:) razem z Gabrielem Porrasem jest niesamowita, moja ulubiona dwojka aktorow:P to
oni mogliby byc razem, serialowy Ricky Montana jest boski, a Ona jako Analía.. Przesliczna i niezastapiona.:) dla mnie jest to ideal
kobiety i chcialabym wygladac tak jak ona(pewnie nie tylko ja):D co do Jej zwiazku z Williamem to On powinien zalowac.. Zostawic
taka laske.. Trzeba byc niezle pokreconym.:/ Elizabeth na pewno znajdzie kogos lepszego. No, ale mimo wszystko bardzo Go lubie i
nie zaprzecze, ze razem wygladali na super i zgrana pare.:)
Pozdrawiam.:)

przecież oni nadal są razem, a co do wyglądu to w tych blond włosach najciekawiej to nie wyglądała tak "tandetnie",ale teraz to mega super ;p

Anka_51

przepraszam za mój 1 post .
ktoś mi się włamał na mojee konto .
moja koleżanka , która miała hasło gdy się pokłóciłyśmy .
obrażała moje ulubione filmy . itp .

a tak naprawdę to ja uwielbiam Elizabeth !
i to jest moja ulubiona aktorka !! ;*
ten kto sądzi , że ona jest brzydka jest idiotą .
bo zgadzam się , że Willy powinien pilnować ją , bo Elizabeth jest śliczna
i moze mu ktoś ją odbić . np . nie daj boże jakiś z filmu .
bo w twarzy analiji grała super !!!!!!!!!!!!! ;D:D

przepraszam jeszcze raz za pierwszy post .
teraz dopiero zauwazyłam i jest mi przykro .
bo to jest moja najlepsza aktorka którą wprost kocham !!!!!!!
a zemsta moja miłość to nawet nie oglądałam .
jedynie pare ostatnich odcinków wiec to sie mija z prawda .
ten 1 post mój .

Lucrecia

Wręcz przeciwnie Elizabeth Gutierrez jest pienkną aktorką.kocham jąą.;))
aaa i Elizabeth Gutierrez i William Levy są nadal razem mają ślub i dziecko.!!
Elizabeth Gutierrez (ur. 1 kwietnia 1979 roku w Los Angeles, USA)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones