Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning

Widzę tutaj dyskusję czy ta aktorka jest ładna, czy nie, a ona ma dopiero 13 lat!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bansuj_

No właśnie nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zakrza

a nas twoje :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Zakrza

:D szkoda że te wpisy zablokowali,chyba ciekawa dyskusja była...wracając na forum filmowe,to będzie "kawał" aktorki,wróżę oskara przed dwudziestką.

lolo776

Nie wiem czy ciekawa. Wyzywali mnie od głupków.

Zakrza

...wyzywanie to standard na tym forum.

lolo776

Niestety to prawda. Szkoda, że nikt nie wpadł na to co było moim zamiarem kiedy zakładałem ten temat.

Zakrza

Cóż, nie wiem co pisali tamci Panowie, ale ja się z Tobą zgadzam. Niech trochę wydorośleje i będzie można rozprawiać nad jej urodą.

Zakrza

NIE MASZ POJĘCIA CZYM JEST PEDOFILIA, skoro nazywasz nią docenienie urody.
Widziałem tę aktorkę w "Kupiliśmy Zoo" i uznałem ją za przepiękną, dziewczęcą, a kiedy pod koniec filmu się roześmiała, to odpadłem, tak było to piękne i szczere.
Jeśli uważasz, że jestem pedofilem, to jesteś nienormalny!.
Jeśli uważasz, że docenienie urody to chęć kopulacji, to jesteś idiotą.

Rozumiem, że jeśli Tobie podoba się jakiś samochód, to od razu myślisz, żeby mu wsadzić w rurę? Można i tak.

Jeśli nie wiesz, czym jest pedofilia, to zerknij do słownika i nie obrażaj nieprzemyślanymi wyzwiskami normalnych i emocjonalnych osób.

Zakrza

Doklejanie etykietek "pedofilia" w kwestii tego, czy 13-letnia aktorka jest ładna czy nie, to zakrawa na głupotę, zapewne spowodowaną przez medialną nagonkę i kościoły. Teraz modne jest rzucanie tymi hasełkami, choć niewielu wie co znaczy "pedofilia".

No i właśnie, co w ogóle 13-letnia dziewczyna ma wspólnego z pedofilią?

Ma 13 lat i jest ładną dziewczyną.
O co chodzi?

Holl

Podoba mi się to co napisałeś;)

Ten temat to taka prowokacja. Mi też się podoba, ale zazwyczaj jak piszę, że 13, 14 czy 15stka jest ładna to jestem uznany za pedofila. Byłem ciekaw odpowiedzi.

Holl

Dziwnym trafem, każdy, komu przeszkadza Kościół jest lewakiem. Kolega modlił się już dzisiaj do Józefa Dżugaszwili?

Wratislavian

Współczuję kolegów.

Holl

Racja.Przeciez nie wazne ile człowiek ma lat(w jakim jest wieku),mozna stwierdzic czy jest ładny czy nie.W końcu mówimy o urodzie a nie o tym czy ktos chciałby z nim "pójść do łózka"!

Holl

Zgadzam się w 100%. Przecież o 5-letnim dziecku można powiedzieć,że jest ładne i jakoś nie sądzę,żeby osoba,która to mówi myślała o seksie z dzieckiem.

Zakrza

Przeciez nie wazne ile człowiek ma lat(w jakim jest wieku),mozna stwierdzic czy jest ładny czy nie.W końcu mówimy o urodzie a nie o tym czy ktos chciałby z nim "pójść do łózka"!

Berith7777

A to jest różnica?:P

Zakrza

Hehehe;)

Zakrza

Tak jest.

frycek49

Ps. tak jest różnica

frycek49

Jaka?

frycek49

No nie wiem. Ja o facecie nie powiedziałbym, że jest ładny. A jeśli widzę ładną kobietę to chciałbym z nią iść do łózka:P

Zakrza

ja natomiast potrafię powiedzieć, ze kobieta jest ładna, ale nie oznacza to wcale, że chciałabym z nią iść do łóżka ;). a urodę niewiasty można ocenić w każdym wieku :).

antygrafik

Dokładnie. Elle jest ładna, ale bym się z nią nie przespał bo to jeszcze dziecko, a z dziećmi się nie sypia.

frycek49

A gdyby tak wyglądała będąc starszą?:P

antygrafik

Dlaczego nie chciałbyś iść do łóżka z ładną kobietą?

Zakrza

dlatego być może, że jestem hetero :) co do reszty - odsyłam do uważnego przyjrzenia się poprzedniemu wpisowi ;)

antygrafik

A bo Ty jesteś kobietą. Ładną?

Zakrza

pełnoletnią ;p

antygrafik

Pytałem czy ładną. Pójdziesz ze mną do łóżka?

Zakrza

nie cierpię troli. chyba jakaś awersja z dzieciństwa ;p

antygrafik

Ale nie o to pytam;p

Zakrza

Jej chodzi o to że trolle nie są w stanie jej zaspokoić cieśnie. Ona woli robić z kimś mądrym oczytanym.. takim jak ja :P.

frycek49

Ależ ja nie jestem trollem.

Zakrza

Jak to nie jesteś tylko o tym nie wiesz ;)

frycek49

To zdanie nie ma sensu. Właściwie to nawet nie zdanie.

Zakrza

haha!!! Dopiero tera to zauważyłem co napisałem jak to przeczytałem teraz spadłem z krzesła ze śmiechu hahaha!!! Chodziło mi to że jesteś trollem w oczach szanownej koleżanki tylko o tym nie wiesz że nim jesteś :D haha!!!

frycek49

aha. No to trudno. Pewnie jest brzydka.

Zakrza

Pewnie tak ale nie załamuj się stary jest tyle pięknych kobitek na pewno znajdziesz jakąś dla siebie

Zakrza

Z naukowego punktu widzenie jeżeli ma cycki to nie jest pedofilia tak w dużym skrócie. Inną sprawą jest co mówi o tym prawo danego kraju czy stanu.

kurde_faja

Tyle, że na Filmwebie trudno znaleźć użytkowników, do których przemawia naukowy punkt widzenia.

Zakrza

Hehe. Rzeczywiście jest ładna. Ładniejsza od siostry.

neo_angin

Ona jest nie tylko ładna ale i seksowna, ma biodra piersi, tylko twarz dziecka jeszcze.
Pedofilia – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania.

daihat

Bardzo ładnie kopiujesz z Wikipedii;)

Zakrza

haha ;D kolega chciał się wykazać, iż umie korzystać z "kopiuj wklei"...
jeśli chodzi o tą pedofilię to przecież można stwierdzić czy ktoś jest ładny czy nie, nieważne czy chodzi o dziecko czy o dorosłego...
Według mnie ona kiedyś będzie naprawdę piękną kobietą, teraz w wieku 14 lat już ma piękną figurę, a z twarzy jest według mnie przeciętna, ale nie brzydka ! A tak wg to jeśli kobieta jest ładna to nie znaczy, żeby od razu iść z nią do łóżka !!!!!!!!! opanujcie się !

CukierkowaLala

Ale ja tego nie rozumiem. Widzę ładną/zgrabną kobietę to chciałbym z nią iść do łóżka. Oczywiście nie znaczy to, że z nią pójdę, bo może ona tego nie chcieć, albo w ogóle możemy nawet ze sobą nie rozmawiać. Ale generalnie kobieta jest ładna = chciałbym z nią iść do łóżka.

Zakrza

wiesz poznałam fajnego chłopaka niedawno i właśnie boję się, że jemu zależy tylko na tym, aby iść ze mną do łóżka a to uważam za wykorzystanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones