Eric Szmanda

Eric Kyle Szmanda

7,2
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Szmanda

W którym odciku CSI Miami...

użytkownik usunięty

W którym odciku CSI Miami występuje Eric Szmanda? Zobaczyłam w filmografii, że gdzieś tam grał gościnnie, ale nie kojarzę tego odcinka, a widziałam większość i nie wiem czy coś mi umknęło, czy po prostu akurat tego nie widziałam :) Pewnie to było coś na zasadzie połączenia wątków, tak jak chociażby było w...bodajże II sezonie CSI NY, kiedy to David Caruso grający Horatio Cane'a zawitał do NY.

Aktualnie w czwartki na AXN leci ten serial (po 2 odcinki). Oglądałam może 10 odcinków i w każdym z nich występował ten aktor.

użytkownik usunięty
arcia

Chyba jednak nie - ten aktor gra na stale w CSI Las Vegas - w CSI Miami z tego co wiem pojawił się chyba tylko raz, ale nie wiem w którym odcinku (oglądałam większość, ale nie pamiętam tego epizodu).

Sorry, nieuważnie przeczytałam Twoje pytanie. Z góry założyłam, że chodzi Ci o CSI Las Vegas. Mea culpa :)

Na imdb jest napisane, że Eric wystąpił w CSI: Miami w odcinku pt. "Cross-Jurisdictions" (Pilot) (2002). Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones