Eric Szmanda

Eric Kyle Szmanda

7,2
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Szmanda

jak go widze w CSI to cały czas myśle że on tak do końca to hetero nie jest... ale to jest tylko moje zdanie :)

Karu_ia

Nie no, w którymś z ostatnich odcinków to chciał się umówić z Sarą, ale mu nie wyszło

Madzika

widzialam ten odcinek ale sama spojrz jak on sie ubiera (spox jesli ma taki styl) i te jego fryzurki :) poza tym to on tak zawsze dziwnie dyskutuje z facetami a zwlaszcza z nicki'em

Karu_ia

jak dla mnie to nie dość, że hetero, to jeszcze pikniutki :P

ewka_tal

ja wcale nie uwazam ze on jest brzydki jest fajny ba nawet super fajny ale czasami te jego gey koszulki maja mnie rozwalic lol2

ewka_tal

EEEEEEEEEEwuuuuś :) wieemy co dobre, nie? :D

on jest piiikny i wcale nie ubiera się jak gej... :)

użytkownik usunięty
redxf

co to za glupawe przypuszczenia
czy geje kojarza sie jedynie ze zmanierowaniem i zniewiescialoscia?
poza tym nie widze nic co mogloby wskazywac ze jest innej orientacji^^ przeciez to ze nosi obcisle koszulki (modne obecnie) nie jest zadnym dowodem ,zreszta naprawde jestem zaskoczona ta teoria
nierozumiem..jak facet jest zbyt przystojny i zadbany to od razu wysuwane sa takie"bystre spostrzezenia" ..trzeba chyba byc wiecznie umorsanym ,przypakowanym i ograniczonym"meskim typem" to wtedy watpliwosci nie ma;-)

Zgadzam się.
A z resztą kiedyś było w odcinku jak rozmawiał z dziewczyną przez telefon
mówił do niej kocham cię itp.

Karu_ia

Karu$ia (przepraszam jeżeli przekręcę twój nick). Twoje zdanie się liczy, ale on jest do końca hetero, bo na samym początku miał dziewczynę. POzdro dla fanek Szmandy :PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones