Gérard Depardieu

Gérard Xavier Marcel Depardieu

8,0
17 943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gérard Depardieu

Masakra jaki monster, że taki ktoś mógł zrobić tak zawrotną karierę! Ze ktoś tak odpychający wystapil w tylu filmach!!! Rzygać mi sie chce!

Adash_2

A mi się chce rzygać na takie tematy. Nie tylko wygląd się liczy a Gerard jest bardzo dobrym i utalentowanym aktorem, w pełni zasłużył na taką karierę. Wg. ciebie po świecie mają chodzić same beztalencia typu Hilary Duff- ładna ale głupia i grac nie umie?

Lady_From_Burton_World

Hilary jest jeszcze młoda ale może dużo osiągnąć! Narazie nie podjeła co prawda żadnego większego osiągniecia poza filmami familijnymi ale życze jej powodzenia! A Gerard może i grać umie ale odechciewa się go oglądać jak sie na niego patrzy!

Adash_2

Żałosne;/
Po pierwsze są o wiele gorsi i z tego co piszesz domyslam sie, ze np. Ty.
Po 2 Depardieu jest genialym aktorem, oby więcej takich! :)

CzarnaKrwinka

Widac Adash woli plastikowe Barbie w typie Paris lub Hilary. Wyprowadzę Cię z błędu słonko- Hil nie umie grac i nigdy nie zrobi takiej kariery jak Gerard bo nie jest tak utalentowana. A mówiąc najdobitniej- jeśli osoba pana Gerarda tak bardzo przeszkadza Ci na ekranie to mam radę- nie oglądaj filmów z nim. Nikt Cię nie zmusza. I na to forum też może nie wchodź, bo znów zrobi Ci się niedobrze i kto to wszystko po tobie posprząta??? ;)

Adash_2

Wolę takich aktorów jak Gerard Depardieu,który jest genialny, niż takich przystojniaczków bez talentu, których jest dzisiaj pełno.

Adash_2

tak brzydki... a ja nie moge od niego oczu odervac gdy gral v Nedznikach lub Hrabiego Monte Christo... Czysta formalność... to aktor charyzmatyczny i niezvykly... niezvykle utalentovany
zal mi cie, jesli nie potrafisz dostrzec nic poza cera bez skazy czy idealnymi propocjami

Adash_2

ale ludzie ja niewiem o co tyle krzyku!!! Powiedzialem ze jest paskudny i niemalze obrzydliwy ale nie mowie ze aktorem jest slabym bo uważam ze talent jako taki ma. Ale jak widzialem film z nim w ktorym byla scena milosna to belt totalny!!!!!!!!!!!!!!

Adash_2

Zapytałeś jak osoba o jego wyglądzie mogła zrobić karierę, dając tym samym dowód, że nie patrzysz na jego talent, tylko na urodę. Więc nie udawaj teraz biednej sierotki Marysi, na która wszyscy naskoczyli niewiadomo za co, bo to ty zacząłeś.

Lady_From_Burton_World

hehehe a ja powiem tak ... Adash ma racje! Depardieu jest aktorem dobrym ale paskudnym jak noc !!!

Adash_2

Adash czy jak Ci tam ... Człowiekowi mało atrakcyjnemu jest trudno nawiązać kontakt, jest trudniej coś osiągnąć. Na świecie przecież chodzą tacy ludzie jak Ty którzy kierują się jedynie wyglądem. A to źle o Tobie świadczy. Bardzo często laluś jeden z drugim jest tak zadufany w sobie, że myśli że jest pępkiem świata. A w rzeczywistości to cham i prostak. A taki sobie, mało fotogeniczny człowiek to często bardzo skromna i wartościowa osoba. '' Nie wszystko złote co się złotem świeci''. Kieruj się dalej wyglądem, oceniaj człowieka powierzchownie .po ładnej buźce ... to bardzo często źle na tym wyjdziesz.

Adash_2

Rozumiem.
Wg ciebie, aktorzy MUSZĄ być super przystojni.
A talentu mogą mieć tyle, co kot napłakał.
To jest dopiero żałosne...


Jak widać, skoro zagrał w ponad 100 filmach, to jednak coś w tym musi być, co nie?

Claudes

K****!Koleś umnie grac ale jest UGLY na maxa !!! W czym tu k**** problem?

Adash

Wg mnie Depardieu nie jest wcale brzydki. Dzisiaj widziałam go w filmie "Zielona karta" i scena w której patrzy się na Bronte podobała mi się bardzo. Wystarczy na nego popatrzeć z innej strony i można dostrzec, że np ma b ładne oczy :) No i ma talent ;) Ale np moja babcia mówi, że "ma taki brzydki nos"... Nie każdy jest idealny. Właściwie, to nikt nie jest. Nawet taki Johnny Depp na pewno też ma swoje wady :) Pozdrawiam ludzi, którzy potrafią dostrzec w człowieku coś więcej niż wygląd zewnętrzny.

Adash_2

Mnie tam Depardieu wcale nie odpycha. Dobra, może nie piękny, ale gdyby wszyscy aktorzy byli śliczni i wypindrzeni, świat filmowy byłby przecież nudny! ;) Nie każdy aktor musi wyglądać jak Orlando Bloom albo Brad Pitt. Zwłaszcza, jeśli ma talent, i to duży.

Poza tym ja tam lubię Gerarda w roli Obelixa:) hehe Nie no, nie wiem, ale wydaje się taki bardzo sympatyczny...:D

Aha, uwierz mi, są brzydsi faceci:)

Eruaniel

Dla mnie jego wygląd jest przyjazy, szczególniew roli Obelixa. Nie jest piekny, ale talent ma.

Adash_2

Wygląd nie jest najważniejszy. Na szczęscie, do co niektórych filmów, potrzebny jest talent, by w nich zagrac. Nie tylko wygląd.

Adash_2

Mało facetów, dziecinko widziałaś;)

użytkownik usunięty
Adash_2

mógł. zrobił. wystąpił.
i jest świetny w tym co robi! a wygląd tutaj nic nie zmieni.

Adash_2

Nie pszesadzajcie z tym brzydki jak noc czy na brzydki na maxa. Co w nim takiego odpychającego? Lepiej popatrz w lustro może dowiesz się czemu kiedy wychodzisz z domu psy szczekają a dzieci z płaczem uciekają do mamusi. Jak narazie żaden obiektyw kamery nie pękł na jego widok a zamiast grać w filmach jak wzgórza mają oczy gra często romantyków.

Adash_2

Nie ma brzydkich ludzi, sa tylko brzydcy wewnętrznie... Tak jak pewna osoba ktora twierdzi ze osoba nie posiadajaca mlodzienczej urody nie jest juz atrakcyjna, a tak po za tym Gerard w wieku swojej swietlnosci byl bardzo przystojny a teraz tez nie jest najgorszy, ale co prawda jest, potrawi sie w kazdej roli znalesc A to stwierdzienie juz chyba mowi o wszystkich :) Pozdrawiam

Adash_2

Według mnie jest piękny !!! Jest piękny wewnętrznie i zewnętrznie. I karierę, a w szczególności w kinie i teatrze, nie robi się wyglądem, a grą. A gra on wprost wyśmienicie - jak go kocham !!!!

Szara_Wilczyca

Cześć Wilczyca:), ja też go kocham! Jest przykładem, że oczy to zwierciadło duszy. Świetny aktor - wielki zwalisty facet, a jednocześnie delikatny i subtelny mężczyzna. W każdym razie ja go tak odbieram, jest piękny!

Wilczyca_9

Pięknie ujęte :) <za krótki> <nadal za krótki>

Wilczyca_9

Zgadzam się w 100% z Wilczyca_9. Jest idealnym przykładem na to że "nie ocenia się książki po okładce". Pozdrawiam - Astral3

Wilczyca_9

Zgadzam się w 100% z Wilczyca_9. Depardieu to wspaniały aktor i moim zdaniem pasuje idealnie do przysłowia: "nie ocenia się książki po okładce". Pozdrawiam - Astral3

Wilczyca_9

Ja dziele facetów pod względem wyglądu na pięknych, brzydkich i pociągających. Depardieu zaliczam do 3. grupy ;p

Adash_2

Fuck. Gerard jest cholernie atrakcyjnym facetem, prawdziwym a nie takim lalusiowatym jak niektórzy.Ma talent i pasję. Ma w sobie coś takiego,że nie mogę mu się oprzeć.Więc nie pieprz takich farmazonów,ok? Kobietom on się podoba:P.

Sylvia_the_cat

Mądrze prawisz
Zgadzam się z Tobą w 1oo %

Adash_2

Żałosne co tu napisałaś/łeś,Adash :/ Może nie jest zbyt atrakcyjny i co z tego?! Może być wspaniałym facetem z charakteru (pomijając fakt,że jest również wspaniałym aktorem).Nie każdy jest śliczny!! Tolerancji!!

Adash_2

nawet JESLI bylby brzydki (a nie jest, moze przystojny tez nie, facet w sam raz) ale jest genialnym aktorem, z tego co mi wiadomo to tez jest mily i zabawny facet, a mi sie rzygac chce jak czytam, ze jest odpychajacy, znajdz mi lepszego odtworce roli np. obelixa!!!

caesar99

nie chce mi sie juz o tym pisac i czytać !! Aktor dobry ale feeeee i koniec tematu to jest moja opinia a wy macie swoja i kropka !

Adash_2

Panowie! Depardieu jak wiadomo nie jest przystojniaczkiem, ale jak dla mnie tylko nos ma kulfonowaty, ale nie ze od razu brzydki. A talent ma wpanialy. No i nie kazdy moze byc taki jak Marlon Brando, czy Al Pacino ;]

matthew_5

Chyba nigdy w życiu brzydala nie widziałeś...
http://www.filmweb.pl/Billy+Drago,filmografia,Person,id=8218

Adash_2

Ten temat to nie na poważnie?
Prawda?
;-)

użytkownik usunięty
alanos

To jest prowokacja.
A poza tym, skoro Adash, uważasz że Depardieu jest dobrym aktorem to stawiasz mu ocenę 1.? Psychoza. A no i jeszcze czy wg ciebie Ben Stiller któremu dałeś dyche jest przystojny? O nie, i gra wcale nie lepiej. To nie sprawiedliwe żeby oceniać DOBRYCH aktorów(takich jak Gerard)po wyglądzie.

No i wpadasz w doły które sam wykopałeś...Takie masło maślane z cibie i twoich ocen...

Adash_2

Jeśli to nie jest prowokacja, to należysz do tych użytkowników FW, którzy nie wyrośli jeszcze z pampersów i dlatego plastikowa Barbie w różowym jest dla nich atrakcyjniejsza, niż czyste piękno góry Fuji w śniegu. To jednak typowa dla dzieci percepcja świata i z wiekiem powinno przejść. No chyba, że twój mózg od 13 roku życia przestał się rozwijać.

Twoje przyznanie, że Depardieu "jako taki talent ma" jest rozbrajające swoją głupotą. A jeśli uważasz, że seks uprawiają wyłącznie osoby "piękne" jak Doda, to najpierw zastanów się, czy to nie wyklucza Ciebie z tego grona szczęśliwców :)

Adash_2

Spójrz na siebie. Piękniejszy zapewne nie jesteś, więc nie pieprz. Kolejny zakompleksiony Polaczek. Mi się chce rzygać, że takie łajzy jak Ty są polskiego pochodzenia. Zresztą, może wyglądem nie grzeszysz, ale Twoim intelektem owszem. Jak można oglądać tak frajerską i bezsensowną kreskówkę jaką jest niewątpliwie "Włatcy Móch"? Podoba Ci się, że co drugie słowo w konwersacji tych bohaterów występuje wulgaryzm? A może te głupie sytuacje?

misk0

Brzydoty to ty dziewczynko jeszcze nie widziałaś. Gerard nie ma urody jakiegoś amanta, ale ma swój charakterystyczny typ urody i jest bardzo dobrym aktorem a to jest najważniejsze.

Foxi_2

Musze się poprawić w sojej poprzedniej wypowiedzi. Napisałam :"Brzydoty to ty dziewczynko jeszcze nie widziałaś." Myślałam, że tak beznadziejny temat napisała jakaś głupia siksa, spod znaku Zacaka Elfrona(czy jak mu tam) ale wychodzi, że to męski odpowiednik głupiej siksy napisał. Żeby facet oceniał po wyglądzie aktora. Wstyd!

użytkownik usunięty
Adash_2

Nie wiedziałem, że żeby aktor mógł odnieść wielki sukces musi być pięknym(ja myślałem, że do tego jest potrzebny po prostu talent).
Skoro Gérard Depardieu tak cię odrzuca wizualnie od telewizora, to napisz nam który ci się podoba geju, przecież musisz mieć jakieś porównanie, który tobie się podoba, a który nie.

moim zdaniem to on nie musi byc ladny wazne ze jest dobrym aktorem. np. taki Leonardo Di Caprio nie jest dobrym aktorem a zrobil kariere bo jest przystojny.

użytkownik usunięty
KAOS_79

Przepraszam bardzo! Pamiętasz film "Co gryzie Gilberta Grape'a?"? Leo był za niego nominowany do Złotego Globu i Oscara, a i bez tego uważam, że był świetny! Zabawne: piszesz w odpowiedzi, że Depardieu jest OK, choć brzydki, a DiCaprio zły, bo ładny... . Chyba nie tędy droga, nie sądzisz? Moim zdaniem można być i przystojnym i utalentowanym, ale co ma tam wiem...

użytkownik usunięty
Adash_2

Jeden z producentów filmowych stwierdził, że Gerard jest największym z żyjących aktorów. I całkowicie się z nim zgadzam. Monsieur Depardieu jest klasą sam dla siebie i kiedy przeglądam program telewizyjny, widząc jego nazwisko jestem pewien, że chcę obejrzeć ten film. Przecież ten człowiek gra w dramatch, komediach, filmach obyczajowych i sensacyjnych i zawsze jest wiarygodny. Uroda ci się nie podoba? Moja nauczycielka polskiego mówiła o nim "piękny brzydal" i miała rację - może i jest brzydki (choć to subiektywny pogląd), ale jest świetnym aktorem i choćby tylko za to należy mu się wielki szacunek.

Adash_2

zgadzam sie ja tez nie lubie tego aktora,jest wstretny!! po prostu wstretna bambaryla z niego i tyle.Omijam filmy z nim szerokim lukiem,ostatnio widzialem tylko asterixa to patrzec na niego nie moglem

Adash_2

Ja was nie rozumiem... Jak można aktora osądzać tylko i wyłącznie po wyglądzie? Mnie osobiście to się w głowie nie mieści... :/ A może byście jednak oberzeli jakiś wartościowy film, w którym on zagrał i raczyli zobaczyć wielki talent? No, ale jak tu się dziwić komuś, kto przyzwyczaił się do piękności z Hollywood? Gdzie chirurdzy plastyczni zbijają majątek? Żal... Sorry, że to mówię, ale po prostu ŻAL... :/

Adash_2

nie wygląd decyduje o jakości aktora, ale jego umiejętności

kotu

Z tym się zgadzam w całości ;) osobiście cenię Mr Depardieu jako aktora i nie sądzę, iż jest on brzydalem ;)

XiXu

ale podobny do platiniego
albo platini do niego:)

priap

eeeee... ja zbytniej podobizny nie widze :P

Adash_2

Zrobił karierę, bo to świetny aktor, a nie tylko ładna buźka bez talentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones