Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

JEJKU W KOŃCU SIE DOCZEKAŁAM ............... MOJA MIŁOŚC MÓJ KOCHANY jOEL MÓJ MIŁY............. OJ AHA AH AH ...OH NIE MOGE CAŁA CZERWONA JESTEM :P CHYBA KAŻDA DZIEWCZYNA MNIE ROZUMIE PRAWDA ?? NIE MOGE ZOBACZE DZIŚ GO (JUPI) :D............ JESTEM TATA SZCZĘSLIWA !!!!!!!!!!!! POZDRO DLA WSZYSTKIH DZIEWCZYN KTÓRE TEZ W HALEY SIE KOCHAJĄ :)

użytkownik usunięty
la_naranjita

Boze !! Dzieki za pozdro :)

A kiedy ten film ?? bo ja go musze zobaczyc !!!
no i wszyskim fanką tez pozdro i w ogole wszystkiego najlepszego z okazji urodzin naszego kochanego :):)

ojeje ale ekscytacja :)) ogladałam boże skrawki, ganialny jest ten mały...Tylko, że własnie - za mały! a szkoda, niech szybko rosnie to sie za niego wezme :P tylko obawiam sie ze juz nie bedzie miał takich dzieciecych niewinnych oczek :(

la_naranjita

JAA TEŻ SIE W NIM KOCHAM!!! JEST BOSKI PO PROSTU!! NAJPIEKNIEJSZY CHLOPAK NA ŚWIECIE !!! I LOOVE HIIM!! I TAK CUDOWNIE GRAA !! :) !!!!!! MASZ MOZE GG ?? JA : 4145665 !!! ŚWIETNY TEN FILM TAK MI SIE PODOBAL!!! :) I JESZCZE TAKI ŚLICZNY W NIM HALEEY!! KOCHAAAAM GOOO !! BUZIAKI DLA WAS DZIEWCZYNY !! ;*;*;*;*

placebo_2

ale super, ze tak GO kochacie, to fajne :]]]]] podziwiam :D jak mozna napisac, ze jest brzydki, jak przeciez sliczniusi jak nie wiem co, najpiekniejszy ;) ja od "bozych skrawek" jeszcze sto razy bardziej go polubiłam!!!!!!!! :*

la_naranjita

JA TAK SAMO PO BOZYCH SKRAWKACH MOJE SERDUSZKO JESZCZE MOCNIEJ BIJE!! :D:D:D ON JEST NAJPIĘKNIEJSIEJSZY NAJFAJNIEJSIEJSZY NA ŚWIECIE ..A TE !!!!!!!! JEGO!!!!! OCZY!!!!!! BOSKIE BOSKIE BOSKIE............. a co do jego wzrostu to prawda mógłby być troszke wyższy e tam ale to nie problem 11 ;P pozdrawiam

użytkownik usunięty
la_naranjita

boze macie racje !! on jest najpiekniejszy i te oczy.. cudo marzenie !! no nie moge no.. kocham te oczy i wogole go kocham taki boski !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones