Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Jeśli wam sie nie pododba Haley, jeśli go nie lubicie, to po co tu zaglądacie?? Po co komentujecie notki?? Nie pasi wam to idzcie na inne!! Ralph lubisz tak Radclieffa to idź na jego strone!! My baaardzo podziwiamy Joel'a, lubimygo, nawet kochamy, a wy nam tu wyskakujecie że on głupi itp, itd. TO CHYBA JEST NIE HALO.... idzcie stąd!!
DOBRA TAM JA I TAK KOCHAM OSMENTA :) :*

użytkownik usunięty
la_naranjita

NO, WŁAŚNIE !! Masz świętą rację !
DOBRA, JA TEŻ I TAK KOCHAM HALEY'A ;*

użytkownik usunięty
la_naranjita

to jest najpiękniejszy człowiek jakiego kiedykolwiek widziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

la_naranjita

Wybacz, ale zaglądać może każdy....tutaj ,i komentować również może.... nawet jeśli są to negatywne opinie... :/Osobiście lubie H.J. Osmenta.... ale za gre aktorską wyłącznie.... i wybacz jeszcze raz ale te wasze "kocham-szlocham" jest dość....żałosne....

Vanillia

mysle ze Haley jest wibitnym aktorem i bardzo inteligentna osoba.. =)
i tez mnie wnerwia jak ktos go krytykuje bez prtzyczyny =/

Vanillia

a ja go nie kocham... ja go lubie :P za gre aktorską, bo rzeczywiście jest w tym bardzo dobry... najlepszy w "podaj dalej" i "szósty zmysł"

la_naranjita

Noo dobrzeee ;D ;D Ja teeeeż kocham Haley'a ;) Buziak ;*

placebo_2

Uważam, że Osment jest świetnym aktorem, ale naprawdę nie rozumiem czemu przejmujesz się jak ktoś napiszę o nim negatywną opinię. Mnie na przykład nie interesuje co inni uważają o osobie, którą lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones