Janusz Józefowicz

6,6
2 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

!!!! nie wiem czy to jakieś plotki, czy jakiś bardzo głupi żart-ale słyszałam,że Józefowicz chce zrobić polską wersję Notre Dame de Paris (musical z 98'z Garou)... Prawdopodobnie miał powiedzieć,że chce go "uwspółcześnić" i zmienić "nieco" teksty... Już sobie wyobrażam co on by z tego zrobił! Chyba bym już do końca znielubiła.. To tak na wypadek gdyby fani NDP trafili na jego profil ;) Mi osobiście ten pomysł się w głowie nie mieści... Pozdrawiam forumowiczów :)

Livia_90

chciałam powiedzieć,że Józefowicza bym znielubiła, bo musical kocham :)

Livia_90

Za co tak nie lubisz Józefowicza? Ja osobiście bardzo go cenię. Uważam, że jest świetny w tym co robi, jego musicale są genialne, wkłada całe serce w swoją pracę. Uważasz, że np. "Metro" było kiepskie?

Allison

uważam,że metro było świetne.. naprawdę.. ale po co robić swoją własną wersję czegoś co jest już piękne, wzniosłe, dopracowane, jest ikoną, symbolem co dla niektórych... po co starać się zrobić z tego coś lepszego skoro i tak się już nie da? Pozdrawiam...

Livia_90

Masz trochę racji. Mimo to jestem ciekawa jaka by była 'interpretacja' Józefowicza:)

Livia_90

A ja bym chciała, żeby zrobił NTP. Patrząc na Metro i mój ukochany Romeo i Julia jestem przekonana, że to byłoby coś świetnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones