Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Na własne życzenie zniszczył sobie reputacje tworząc pseudo muzykę dla gimnazjalistek tym bardziej że dobry z niego aktor.

Lecho1523

Słyszałaś może chociaż jedną piosenkę Marsów ? :) Posłuchaj i przeczytaj teksty ;)
Słuchają ich też starsze osoby . Gimnazjalistki przeważnie słuchają tandetnego popu . W moim mieście znam tylko 1 osobe , która lubi Marsów bo wszyscy słuchaja Gagi , Rihanny , Katy Perry ..

Can98

Słuchałem nie jednej ich piosenki, tandetny pop to już raczej podstawówka, zresztą nie wiem, dzieci to dzieci, co nie zmienia faktu że większość osób słuchających tego śmiesznego zespołu mieszczą się w granicy wiekowej 13-17.

Lecho1523

A Ty czego słuchasz ? ..

Can98

Muzyki.

Lecho1523

hahah . czyli ? No wiesz Marsi też tworzą muzykę ..

Can98

Słucham wielu gatunków.

Lecho1523

Powiedz jakich ..

Can98

Zaczynając od rapu poprzez muzykę filmową do hitów disco z lat 90, rock też się przewinie a i nawet na muzykę elektroniczną znajdę miejsce.

Lecho1523

Nie rozumiem dlaczego muzykę Marsów nazywasz pseudo muzyką .

Can98

Bo daleko im do prawdziwych rockowych zespołów, to co robią to tylko komercja.

Lecho1523

90 % zespołów i wokalistów to komercja, sorry - zależy co kto uważa za komercyjną muzykę xD

seniorita19

Ten zespół to czysta komercja.

użytkownik usunięty
Lecho1523

A co nią nie jest w mniejszym czy większym stopniu? Nadużywacie tego jakby to miało być określenie czegoś negatywnego, zespoły indie w prawdziwym znaczeniu chyba wyginęły.

Jest wiele takich zespołów, chociaż nie koniecznie muszą być one znane na całym świecie, a z tych znanych to chociażby Metallica czy U2.

Lecho1523

przecież nie skreślamy innych zespołów...wręcz przeciwnie, większość z nas ich słucha. ale to nie oznacza że mamy zamknąć się na coś nowego...

Lecho1523

Pokaż swój profil na last.fm albo na rateyourmusic.com

Lecho1523

No proszę cię... Też uważam, że 30 seconds to mars jest słabym zespołem wykreowanym dla zarabiania grubych pieniędzy, ale nie mów, że Metallica i U2 nie są zespołami komercyjnymi. Zwłaszcza U2.

Lecho1523

A co takiego karygodnego jest w komercji? Dopóki w granicach zdrowego rozsądku komercja idzie w parze z tworzeniem wartościowej muzyki to jest w porządku. Komercja to dzis chleb powszedni, możliwość dla popularnych już zespołów na trafienie do szerszej publiczności oraz szansa dla nowych zespołów na jakiekolwiek zaistnienie na rynku muzycznym. Niestety takie czasy, żeby się przebić przez tysiące podobnych kapel i artystów trzeba umieć się sprzedać. Myslę, że gorzej z tymi "artystami" którzy swoją karierę opierają tylko i wyłącznie na komercji i nie są w stanie zaoferować publice niczego przełomowego ani oryginalnego od siebie. 30stm tworzą cos naprawdę swojego i nie ograniczają się do grania tylko i wyłącznie dla grup, pragną rozprzestrzeniać swoją muzyke i pasję jaką w to wkładają dla jak największej rzeszy odbiorców. I nie ma w tym nic złego. Komercja to pojecie względne, nie wszystko co związane z komercją jest tandetne i puste dlatego nie rozumię dlaczego jest to tak bardzo potępiane.

Lecho1523

każdy zespół który wydaję płytę..każdy staje się od tej chwili komercyjny ;) więc gadanie, że "o ten zespół to komercha" jest oczywiste xD Metallica, U2, AC/DC, Ozzy Osbourne itp itd. to też komercha

Lecho1523

Heh. Proszę Cię. Spójrz najpierw na ich dyskografię (to wszystkie wydane płyty tak na marginesie), popatrz na teksty piosenek, posłuchaj ich, może zerknij czasem na filmy z ich koncertów, jest też coś takiego jak koncert unplugged, później wyszukaj sobie co to takiego jest "Echelon" (wiem trudna nazwa, ale tylko skopiuj, wujek google zrobi resztę) a potem pisz coś takiego. Jeśli nie wiesz nic, i nic z tego nie rozumiesz to sory, ale SHUT THE F**K UP! :))

elfi14

Camp rock 2 - 10/10, tyle w temacie dyskusji z tobą.

Lecho1523

Heh...
A co zazdrościsz? Bynajmniej ja się nie wstydzę tego co lubię :D
Pozdro:P

elfi14

Na twoim miejscu jednak bym się z tym tak nie afiszował.

Lecho1523

wtrącę się może dosyć późno, ale któryś muzyk (Piotr Rogucki chyba, ale pewności nie mam) powiedział (parafrazując), że gdyby nie tworzyli muzyki komercyjnie, nikt tak naprawdę by o nich nie słyszał.
w sumie - nagrywa się płyty, jeździ w długie trasy koncertowe tylko po to, żeby trzepać kasę...

użytkownik usunięty
Lecho1523

Ja Pie**** dalej to samo, czy ja ma Deja Vu, czy kolejny użytkownik, co ma wszystkich w d**** dalej pisze gówniane, posty.

Oj nie płacz Jared cie przytuli :).

użytkownik usunięty
Lecho1523

Spokojnie, nie mam zamiaru płakać...ale napisz o co ci chodzi z tym tematem, bo kontynuujesz to co inni nasrali :)

Wyrażam tylko swoją opinie.

użytkownik usunięty
Lecho1523

Super...ale po co powtarzać to po kimś :)

Widocznie taka jest prawda.

Lecho1523

Skoro tak Ci Jared nie pasuje to omijaj wszelkie strony poświęcone Jemu lub Marsom...omijaj także TO forum. :)

użytkownik usunięty
marzena_111

Mmmm, dobry pomysł :)

marzena_111

Jared jest ok ale to co z sobą zrobił już niekoniecznie.

Lecho1523

nie rozumiem.. najpierw twierdziłeś, że 30stm to czysta komercja a teraz zmieniasz front? :)

marzena_111

Pisałem że to dobry aktor...

użytkownik usunięty
Lecho1523

Co takiego zrobił ? - co takiego muzycznie zrobił ? - OGLĄDNIJ CLOSER TO THE EDGE, i puknij się po durnej główce !

użytkownik usunięty
Lecho1523

Należycie radziłbym to samo co Marzena :) - uciekaj stąd, bo już namieszałeś.

Ludzie przestańmy toczyć tę wojnę, marsi są przeciwko "wojnom" a tu takie rzeczy.... nie każdemu musi się podobać, to co robią marsi i sam Jared, ja to rozumiem, bo sama nie których "artystów" nie lubię.....np. Dj Tiesto dla mnie jest do kitu i tyle. Ale i też ludzie dajcie sobie spokój z obrażaniem 30stm, bo ja np. nie mam ochoty odwiedzać żadnego forum związanego z ludźmi których nie lubię i ich obrażać, bo to już dziecinada i żenada. Skończmy te walki, bo znam ludzi, których gusta muzyczne są bardzo odmienne, a są wręcz zajebiści.

użytkownik usunięty
seniorita19

TO CO NAPISAŁA SENIORITA, JEST CENNIEJSZE OD ZŁOTA, I POWINNO TO NOSIĆ MOTTO ! :)
Ale nie do każdego to dotrze bo są ludzie i betony....

I gimnazjalne fanki.

użytkownik usunięty
Lecho1523

....również, wszyscy "ludzie" :)

seniorita19

A tiesto to pewnie techno?

MarchewaSoler

a czy to ważne co gra? słyszałam kilka jego piosenek i po prostu ich nie lubię, ale nie zawracam sobie głowy wyszukiwaniem go i obrażaniem jego fanów. W mojej klasie były osoby słuchające discopolo którego wręcz nienawidzę, a byli to super ludzie, w pracy mam kumpla, który słucha reggae, a jest tak cudowny, że naprawdę takiego człowieka jeszcze nigdy nie spotkałam. Każdy słucha tego co mu odpowiada i się tego powinien trzymać. Nie róbmy podziałów, każdy jest równy..... a co do gimnazjalnych fanek- kurna każdy kiedyś był gimnazjalistą i nic strasznego w tym nie było. Dajmy i im dorosnąć i wybrać gatunek muzyczny, który by im odpowiadał.... po prostu aż mi przykro, kiedy widzę te wyzwiska ;(

Lecho1523

Ja pierdziele jak Ci tak szkoda to daj za niego na mszę i nie zakładaj debilnych wątków .Muzyka muzyką nie wszystkim musi się podobać to co Tobie.Nie jesteś wyrocznią , miej trochę pokory i nie narzucaj swojego zdania innym.

użytkownik usunięty
norija

No to się norija przyzwyczaj, bo ten typek, jest innego zdania.
Róbmy co do nas należy, i nie zawracajmy sobie dupy tym co piszą przeciwni - temu co nam się podoba :)

To forum filmowe to po co zakładacie jakieś głupie tematy typu : "Marsjanie;** forum tylko dla fanów 30STM cz. 2"
załóżcie sobie jakieś forum miłośników Leto i kółko wzajemnej adoracji ale nie róbcie z filmwebu facebooka.

Lecho1523

Lecho dam Ci jedną prostą radę do której ja się stosuję .Jak mi się coś nie podoba to się nie udzielam i omijam to szerokim łukiem.Masz zastrzeżenia złóż skargę i nie pierdziel nam tu.

norija

Wtedy świat byłby nudny.

Lecho1523

lubisz sobie trochę namieszać co nie? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones